Команда Усова: на узвозі з МОДРу у Кривому Розі почали будувати сходи

Главное фото новости
Фото: Прес-служба К.Усова
1kr.ua
Цей шлях поєднує МОДР з центром Кривого Рогу. Майже 2000 криворіжців спускаються узвозом до парку Мершавцева. Дорога розташована на висоті двадцять із зайвим метрів та була створена ще за часів роботи затопленого кар’єра, приблизно сто років тому.

З проханням відремонтувати узвіз до народного депутата Костянтина Усова звернулися мешканці МОДРу. Люди зібрали підписи та віднесли до приймальні парламентаря. Нардеп почав шукати фінансування, а після завершення всіх паперових процесів роботи розпочались.

Зараз майстри укріпили схил, вирівняли його, відсипали та почали монтувати каркас майбутніх сходів. Якщо погода дозволить, заливати їх будуть у цьому сезоні. Будівельники використовують спеціальні добавки до бетонної суміші, які дозволяють працювати при низьких температурах.

Ініціатор робіт Костянтин Усов підкреслив: важливо, аби житловий масив МОДР не був відрізаний від центра міста. Будівельники кажуть: близько 1800 сходинок готуються на спеціальній базі, а потім встановлюють на узвозі. Також передбачено відливи, аби вода не руйнувала конструкцію.

Всього сходових маршів на місці колишнього обриву буде дев’ять. Шлях убезпечать перилками, та пологим узвозом для пересування з візочками.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город