У перешкоджанні встановленню Державних символів України на 95 кварталі криворізькі активісти звинувачують чиновників міськвиконкому

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Члени громадської організації «Криворізька Асоціація Учасників Бойових Дій та Учасників АТО» заявили про те, що написали заяву до Управління СБУ у Дніпропетровській області. Їх до цього спокунали нібито дії виконкому Криворізької міськради. Активісти звинувачують чиновників міськвиконкому у перешкоджанні встановленню Державних символів України на 95 кварталі.

Про це на своїй сторінці у facebook написав Володимир Фомицький, заступник голови ГО «Криворізька Асоціація Учасників Бойових Дій та Учасників АТО».

Він стверджує, що 18 вересня члени організації звернулися до виконкому Криворізької міськради з вимогою забезпечити доступ до рекламно-інформаційної вежі на клумбі площі Горького, аби розмістити там Державні символи України.

Читайте також: До патріотичної акції приєдналися студенти педуніверситету Кривого Рогу

У жовтні члени ГО отримали відповідь від виконкому, в якій чиновники, за словами Фомицького запропонували звернутися до орендаря земельної ділянки «Універсалінвестбуд». Активісти стверджують, що вказаний орендар не має жодного відношення до земельної ділянки.

«Ми вважаємо такі дії виконкому Криворізької міськради перешкоджанням встановленню Державних символів України на головному майдані міста Кривого Рогу.

Просимо УСБУ у Дніпропетровській області припинити дії виконкому міської ради направленні на перешкоджанням встановленню Державних символів України на рекламно-інформаційній вежі на клумбі 95 кварталу», - зазначив Володимир Фомицький.

Читайте також: Боти провалили спробу довести, що генерала Назарова покарали даремно
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
41 мин

Все хорошо

01 : 53

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com