Українці пам'ятають, а світ визнає: у 85-ти куточках світу запалюють символічну свічу пам’яті

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Українці ініціювали проведення Міжнародної акції «Запали свічку пам’яті», яка протягом 85-ти днів проходитиме у 85 куточках світу.

Під час меморіальних заходів, які відбуватимуться в приміщеннях українських посольств і консульств та інших знакових місцях, пов’язаних з Україною, учасники акції запалюватимуть символічну свічу пам’яті та зачитуватимуть по 85 імен дітей, які загинули під час Голодомору.

За перебігом акції можна стежити на веб-сторінці «85-ті роковини Голодомору». На інтерактивній мапі світу будуть марковані свічками-позначками міста, де уже відбулися міжнародні вшанування пам’яті жертв Великого голоду.

У Кривому Розі також планується традиційне покладання квітів та інші тематичні заходи.

Читайте також: У Кривому Розі вшанували пам`ять земляків-визволителів
Міжнародна акція була ініційована Світовим Конгресом Українців. Її підтримали Міністерство закордонних справ України, Український інститут національної пам’яті та Національний музей «Меморіал жертв Голодомору».

Нагадаємо, що цього року Український інститут національної пам’яті розгортає інформаційну кампанію, присвячену 85-тим роковинам Голодомору 1932-1933 роках, на виконання Указу Президента України№523/2016 «Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні – геноциду Українського народу» та затвердженого Кабінетом Міністрів України «Плану заходів на 2017-2018 роки у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні».


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.