Здолайте гординю задля утворення й розвитку єдиної української православної церкви, - криворіжці звернулись до духовенства

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Звернення до духовних провідників від громадськості Кривого Рогу прозвучало на недільному молитовному віче. Захід відбувся за участі священників різних конфесій, митців, науковців, чиновників та містян інших професій.

Цитуємо повний текст звернення: «В усякий час церква була й лишається тим прихистком, в якому знаходять розраду й підтримку люди. Зараз, коли наша Україна у війні з нахабним окупантом, який руйнує країну не лише зброєю , але й словом, потребуємо захисту не лише на фронті, а й у середині суспільства.

Захистити свій народ має і українське духовенство.
Московська церква не має отруйно впливати на свідомість вірян і тих, хто не ходить до церкви, але так чи інакше прислухається до слова духовних наставників.

Ми, громадськість Кривого Рогу, звертаємось до церковнослужителів усіх конфесій з проханням здолати гординю, усунути внутрішні розбіжності і об’єднати зусилля задля утворення й розвитку єдиної міцної справжньої української православної церкви.

Віруючі й атеїсти, ми сподіваємось, що сила Слова допоможе згуртувати націю, зробити її духовно сильнішою.
Впевнені, що тільки маючи свою, єдину церкву, зможемо згуртовано протистояти ворогові сьогодні, і надалі не дамо можливості будь-кому впливати на нашу свідомість, а відтак нищити нашу країну.

Об’єднані духовно, ми, українці різних національностей і віросповідань, маємо стати непоборною спільнотою, яка здатна захистити себе і зі зброєю в руках, і морально протистояти руйнації наших поглядів.

В основі формування й розвитку нашого суспільства мають бути загальнолюдські цінності, до яких закликає і українська церква: Не вбивай. Не кради. Не свідчи неправдиво проти ближнього твого. Не жадай дому ближнього твого ані всього, що у ближнього твого.

Відтак просимо наше священництво єдиним духовним фронтом стати на захист нашої України: об’єднатися і створити єдину помісну церкву».Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество