Боротьба за 100% життя у Кривому Розі триває

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Представники БО “БТ “Мережа” м. Кривий Ріг” підбили підсумки 9 місяців роботи.

З початку 2018 року медичні працівники міських лікарень Кривого Рогу виявили 903 пацієнта з ВІЛ. Більшість цих людей серйозно поставилися до свого статусу та почали боротьбу за 100% життя.

556 пацієнтів стали клієнтами благодійної організації. Із них 453 особи вже поставлені на диспансерний облік та почали лікування.

Читайте також: У МОЗ розповіли про шлях, який має пройти пацієнт від першого виявлення серцево-судинного захворювання до повного одужання

З різних причин від соціального супроводу працівниками БО відмовилися 14 людей. Представники «Мережі» радіють з того, що таких пацієнтів стає дедалі менше.
Самі ж соціальні працівники проекту «Забезпечення континууму медико-соціальних послуг, спрямованих на подолання епідемій ВІЛ/СНІД/Туберкульоз в Дніпропетровській області» провели 1518 швидких тестів на ВІЛ серед населення. Позитивний результат отримали 200 осіб. З них 171 клієнта поставлено на диспансерний облік (86%).

Окрім постановки на диспансерний облік та АРТ, клієнти проекту можуть отримати консультації психолога й юриста.

Такі послуги, переконані благодійники, прискорить досягення амбітної мети “90-90-90» (90% людей знають про свій ВІЛ-статус, 90% з них приймають АРТ, 90% з них мають невизначене вірусне навантаження) та покращить надання допомоги.

Читайте також: Особистий приклад: тест на ВІЛ у Кривому Розі пройшли патрульні разом із командиром полкуІнформація опублікована на умовах співпраці із БО БТ "Мережа"


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город