Нардеп Усов перевірив ремонт спортзали школи № 10 у Кривому Розі: все добре

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Десята школа розташована на Гданцівці. Зараз у ній триває ремонт спортивної зали. Учбовий заклад увійшов до переліку 30 шкіл та садочків, роботи в яких проводить Команда Усова.

Під час літніх зустрічей нардепа з мешканцями округу (Центрально-Міський, Металургійний райони та житловий масив ПівдГЗК) до Костянтина Усов звернувся директор школи № 10 Артем Бондаренко. Освітянин розповів, що у його закладі взагалі знищено спортивну залу. Парламентар пообіцяв допомогти. Роботи розпочалися влітку, зараз вони тривають: майстри займаються роздягальнями та санвузлами.

«З нетерпінням чекаємо завершення ремонту. – Говорить директор школи № 10. - Хотілось би подякувати Костянтину Усову. Своїми силами такий величезний обсяг робіт ми б виконати не змогли».

Нагадаємо, це вже не перша спортивна зала, відремонтована за ініціативою нардепа. В середині літа, обновку отримала школа № 69 у Металургійному районі міста.

Попри славу спортивного закладу освіти, у будівлі навіть не проводили заняття з фізкультури, адже приміщення було в аварійному стані. З нового навчального року відреконструйована спортивна зала стала приймати дітей.

«Я хочу, щоб усі діти Кривого Рогу мали комфортні та сучасні умови навчання, тоді вони зможуть розвиватися та стати гідними членами суспільства», - підкреслив Костянтин Усов.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город