Криворіжці, які відмовилися від участі у незаконних збройних формуваннях, можуть повернутися додому у рамках програми СБУ

Главное фото новости
Фото: ssu.gov.ua
Служба безпеки України в рамках спеціальної програми «На тебе чекають вдома» здійснює заходи щодо повернення на підконтрольну Україні територію та звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі у незаконних збройних формуваннях ( далі НЗФ) т.зв. «ДНР/ЛНР».
« Ми допомогли повернутися до мирного життя вже сотням наших співвітчизників, допоможемо і Вам. На війну важко йти, а ще важче повертатися з неї. Відкинь страх – повертайся! На тебе чекають вдома », - зазначають у СБУ.

На кого поширюється дія Програми?

Вона поширюється на осіб, які добровільно відмовилися від участі в діяльності терористичних груп та НЗФ, не брали участі у вбивствах, тортурах, зґвалтуваннях, нападах на підприємства, установи, організації та інших тяжких злочинах; щиро готові сприяти в розкритті злочинів, вчинених у зв'язку із створенням або діяльністю такої групи чи формування, та припиненні їх діяльності.

На якій підставі учасники Програми звільняються від кримінальної відповідальності?

Підстави для звільнення від кримінальної відповідальності для учасників терористичних формувань «ДНР/ЛНР» передбачені частиною 2 статті 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), частиною 6 статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) та іншими статтями Кримінального кодексу України.

Як стати учасником Програми?

Необхідно звернутись до співробітників СБ України безпосередньо або через родичів, знайомих за допомогою одного із доступних засобів зв’язку (контакти вказані вище).

Читайте також: Бачите підозрілу сумку? - телефонуйте в СБУ

Що потрібно знати бажаючим скористатися Програмою для того, щоб забезпечити особисту безпеку?

Останнім часом Службою безпеки України фіксуються факти активної протидії в реалізації Програми з боку т.зв. «ДНР/ЛНР» і пов'язаних з ними спецслужб. Ними проводяться спеціальні технічні заходи, що дозволяють протягом короткого часу ідентифікувати місце розташування і особистість людини, що телефонує на номери телефонів довіри СБ України.

Якщо Ви перебуваєте на непідконтрольній Україні території, в тому числі на території Росії, в інтересах Вашої безпеки категорично не рекомендуємо телефонувати на номери телефонів, що зазначені в поширених раніше оголошеннях, листівках та інших матеріалах. Для безпечного зв'язку з представником Програми використовуйте електронну пошту [email protected] або можливість безпосередньо звернутися в СБ України через людину, якій Ви довіряєте на підконтрольній Україні території.

Проте, зазначені раніше номери телефонів залишаються активними і можуть використовуватися в разі перебування абонента на підконтрольній Україні території. Під час телефонної розмови за цими номерами не можна оголошувати інформацію, що дозволяє точно ідентифікувати особу людини, що знаходиться на непідконтрольній Україні території, а саме: прізвище, позивний, посаду в конкретному НЗФ, адресу перебування або адресу реєстрації і т.д.

Контакти: 050-831-26-22 або 073-042-06-02, для дзвінків тільки з підконтрольної Україні території.

E-mail: [email protected]

Сторінка у Facebook для листування: https://www.facebook.com/dorogamira
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

yura36,6
 • 32
 • 7
 • Ответить

Ага , сейчас они всё бросят и вернутся ! После того как по всем каналам показали как "активисты" встречали с тюрьмы Топаза хрен кто вернётся . Разве что после того как придурки у власти сменяется .

Эйяфьядлайекюдль
 • 5
 • 18
 • Ответить

Новая власть отменит существующий уголовный кодекс? Серьезно?)

yura36,6
 • 19
 • 5
 • Ответить

Посторонним В., я что-то писал про отмену УК ? Просто если объявили амнистию то это должно быть не только на словах но и на деле . То есть ни одно резиновое изделие не должно после этого устраивать свои самосуды .

Эйяфьядлайекюдль
 • 6
 • 16
 • Ответить

Новая власть амнистию может только отменить или оставить. Заштопайте логику.

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество