У Кривому Розі жінок із тергромад залучають до управлінських процесів

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Академія Жіночого Лідерства, яку проводить Український Жіночий Фонд в партнерстві із Національним Демократичним Інститутом відбулась на минулому тижні у Кривому Розі.

30 активних жінок з Апостолівської, Зеленодольської та Софіївської об'єднаних територіальних громад Дніпропетровської області зібрались на 3-денний тренінг, аби пройти навчання за тематикою Академії, дізнатись нового та обмінятись накопиченим в громадах досвідом.

Серед учасниць заходу місцеві депутатки, працівниці виконкомів та селищних рад означених вище громад, працівниці сфери культури, директорки шкіл і вчителі, старости громад, громадські активістки.

Під час тренінгових модулів жінки говорили про участь жінок у політичних процесах,гендерну рівність та дискримінацію. Визначали можливості участі жінок у процесах децентралізації.

Уже через три тижні учасниці Академії знову зберуться у Кривому Розі, аби взяти участь в 2-денному заключному тренінгу та отримати сертифікати про успішне проходження навчання.

Організатори повідомили редакції, що під час заходу учасниці, зокрема, тренуватимуться писати проекти. Також планується конкурс малих грантів. Підтримані ініціативи мають бути дружніми до жінок, передбачати розширення їхніх можливостей у громадах і особисте зростання жінок-лідерок.

Читайте також: Криворізькі сини не забудуть батьків: збірку віршів Анатолія Козлова.Захід здійснено в рамках проекту DOBRE / USAID.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество