В Україні готуються до епідемії

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Міністерство охорони здоров'я України повідомляє про готовність до нового епідсезону грипу. Нагадують у МОЗ і про важливість вакцинації.

Епідсезон захворюваності на грип розпочнеться з жовтня 2018 року та триватиме до травня 2019 року.

Згідно з опублікованим прогнозом Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірусами, які ймовірно будуть циркулювати в Україні у новому епідсезоні, є:
вірус, подібний A/Michigan/45/2015(H1N1)pdm09;
вірус, подібний A/Singapore/ INFIMH-16-0019/2016(H3N2);
вірус, подібний B/Colorado/06/2017.

Наразі повідомляється про перереєстрацію вакцини відповідного штамового складу проти грипу.

Для епідсезону 2018-2019 року в Україні очікується наявність трьох вакцин від грипу. Одна з них уже зареєстрована в Україні, друга вакцина завершила процес спеціалізованої експертизи реєстрації, матеріали щодо третьої вакцини перебувають на розгляді у Державному експертному центрі.

Кожен українець зможе придбати вакцину в аптеці за власний кошт і зробити відповідне щеплення у закладі охорони здоров’я. Вакцини будуть доступні в аптеках протягом місяця.

“МОЗ України зі свого боку провів необхідні дії, щоби вакцини вчасно з’явились в аптеках і кожен громадянин міг без зайвого клопоту забезпечити собі надійний захист. Це дозволить попередити важкі ускладнення від грипу та знизити захворюваність”, - сказала заступниця міністра охорони здоров’я з європейської інтеграції Ольга Стефанишина.

Вакцинація від грипу також є економічно обґрунтованою. За різними оцінками, витрати для кожного хворого, пов'язані із захворюванням на грип чи ГРВІ, коливаються від 400 до 2700 гривень у залежності від тяжкості захворювання. А вартість 1 дози вакцини, що захищає від грипу упродовж усього сезону, складає близько 200 гривень.

Нагадаємо, за даними минулого епідсезону в Україні було зафіксовано 7 летальних випадків від грипу. Жоден із пацієнтів не був щеплений від грипу.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

dbkoval83
  • 0
  • 5
  • Ответить

я хз шо там с вирусами Мичиган и Сингапур, но вирус Колорадо точно не пройдет

Бензин
  • 17
  • 2
  • Ответить

Облить бензином и спалить эту ведьму Супрун!

Bbq
  • 3
  • 2
  • Ответить

Бензин, смешно;)

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина