Новий проект для міста: 1000 дітей пройде безкоштовне навчання англійській мові та IT

Главное фото новости
Фото: АрселорМиттал Кривой Рог
1kr.ua
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запускає новий освітній проект для дітей мешканців міста. Безкоштовне навчання з англійської мови пройдуть 700 дітей у віці від 6 до 15 років. Ще 300 дітей у віці від 9 до 16 років безкоштовно навчатимуться ІТ-дисциплінам. Усі витрати візьме на себе ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», на ці цілі виділить 2 млн гривень.

Раніше школи англійської мови та інформаційних технологій на базі Університета АрселорМіттал були доступні лише для дітей працівників підприємства. Тепер записати свою дитину на навчання зможуть усі мешканці міста – незалежно від місця роботи.

Заняття в групах почнуться з вересня. Вони відбуватимутся 2 рази на тиждень на базі Університету АрселорМіттал. Курс англійської мови продовжиться з вересня по травень (9 місяців). Навчання інформаційним технологіям відбудеться у два етапи: декілька груп стартують восени, декілька – вже у 2019 році. Курс інформаційних технологій розраховано на 4 місяці (до кінця року).

Із завтрашнього дня, з 27 липня, усі бажаючі зможуть реєструватися на сайті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за посиланням або заповнити анкету під час особистого візиту в «Єдине вікно». Реєстрація продовжиться до 12 серпня. Телефони для довідки: +38 (056) 499-19-00, +38 (067) 628-52-96.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город