Редакція сайту вимагає звільнити співробітника криворізького КП, який напав на журналіста

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Редакція інформаційного порталу «Перший Криворізький» розцінює напад на кореспондента нашого сайту як перешкоджання журналістській діяльності і умисне приховування інформації, яка викликала суспільний резонанс.

Нагадаємо, у Кривому Розі кореспондента нашого інфо-порталу Миколу Чирву по обличчю вдарив чоловік, який назвався заступником начальника охорони комунального підприємства «Швидкісний Трамвай», яке підпорядковане мерії.

Микола прибув на територію трамвайного депо, аби підтвердити чи спростувати інформацію, щодо ймовірного отруєння працівниками КП бродячих стерилізованих собак.

Кореспондент разом із колегою безперешкодно зайшли на територію комунального підприємства, їх бачив один із охоронців і не заважав роботі.

Через деякий час до нашого кореспондента підійшов раніше невідомий чоловік із вимогою покинути територію. Він назвався заступником начальника охорони підприємства Юрієм Островським.

Микола Чирва показав посвідчення журналіста. На прохання Миколи показати посвідчення співробітника КП Юрій Островський відповів так: «Ты смотри, б****, как вы сука, хохлы, ох***ли... Да, я русский бл****». Після чого вдарив нашого колегу кулаком в обличчя.

На місце події викликали патрульних поліцейських та слідчих. Микола Чирва написав заяву у поліцію. Він пройшов медичне обстеження. Лікарі оцінюють його стан як задовільний. Втім, йому потрібно пройти курс лікування.

Зв’язатись із директором КП «Швидкісний трамвай» Євгеном Якуненко, на жаль, наразі редакції не вдалось.

Але наші колеги з ТРК «Рудана» виклали коментар пана Євгена стосовно ситуації з можливим отруєнням собак.

«Від себе заявляю - у нас на підприємстві дуже люблять тварин і те, що мені вдалося дізнатися - собаки вранці бігли до людей, співробітників підприємства, щоб їх врятували. Це десь сталося за територією, на що була викликана поліція для подальшого розгляду»
, - повідомив Якуненко.

Чому ж тоді на підприємстві кулаками зустріли журналістів, які прибули розібратись у ситуації?

За фактом нападу на нашого колегу правоохоронці відкрили провадження за статтею 125 Кримінального Кодексу України (нанесення легких тілесних пошкоджень). Правоохоронці не виключають, що справа може бути перекваліфікована і розглядатиметься за статтею 171 Кримінального Кодексу України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

Але тут, на наш погляд, наявне також свідоме приховування інформації, що викликає значний суспільний інтерес. Мова йде про отруєння тварин та ймовірну спробу поховати трупи.

Звертаємо також увагу СБУ, що у словах і діях нападника вбачається елемент розпалювання національної ворожнечі (стаття 161 Кримінального кодексу України). До публікації додаємо скріншоти дописів нападника у соцмержі. З них видно, що цей громадянин не вважає територію АР Крим окупованою.


фото із сторінки Островського у соцмережі

Дякуємо слідчим і патрульним за оперативну реакцію у ситуації, що склалась. Сподіваємось на оперативний та об’єктивний хід розслідування справи щодо ймовірного умисного вбивства тварин та перешкоджанні збору інформації.

Редакція нашого порталу вимагає від керівництва КП "Швидкісний трамвай", виконкому міської ради і особисто міського голови терміново звільнити із займаної посади чоловіка, який назвався керівником охорони КП «Швидкісний Трамвай» Юрієм Островським. Просимо вважати цю публікацію офіційним зверненням. Та сповістити редакцію про рішення будь-яким способом.

Невиконання цієї вимоги буде означати, що мерія поділяє позицію, згідно з якою представника титульної нації, журналістів можна бити, обзивати непотребними словами і крити матюччям.

Зауважимо, що Юрій Островський, за даними youcontrol, є одним із засновників двох ТОВ - охоронних фірм - "Зубр -КР" і "Тигр-КР". Одночасно отримує зарплату на комунальному підприємстві.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
3 час 44 мин

Все хорошо

02 : 38

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com