Заява компанії «Українські мінеральні добрива» щодо поширення недостовірної інформації про будівництво комплексу з гранулювання сульфату амонію

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Компанія «Українські мінеральні добрива» має наміри побудувати комплекс з гранулювання та зберігання сульфату амонію в місті Кривий Ріг.

Проведено громадські обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля запланованого будівництва, за участі громади та екологічних організацій. Звіт з оцінки впливу на довкілля розміщений на веб-сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.

Однак, окремі політичні сили міста Кривий Ріг почали поширювати недостовірну інформацію про будівництво «хімічного виробництва» в межах міста. Крім того, активно поширюється тема, що створення комплексу призведе до зростання екологічного навантаження на місто.

Вважаємо за необхідне заявити, що поширена інформація не відповідає дійсності.

В рамках роботи комплексу з гранулювання сульфата амонія не передбачено жодних хімічних реакцій і не утворюються нові хімічні речовини. Процес передбачає виключно гранулювання та фасування вже готового мінерального добрива, з урахуванням всіх екологічних нормативів і стандартів. Гранулювання сульфату амонію є екологічно безпечним. Процес відбувається в закритому приміщенні, яке обладнане необхідними фільтрами для збору пилу. Сульфат амонію є негорючою та нетоксичною речовиною. Комплекс розташований з дотриманням санітарно-захисної зони в 1 000 м відповідно до вимог законодавства.

Закликаємо не поширювати недостовірну інформацію та вести конструктивний діалог.

Компанія «Українські мінеральні добрива» є частиною групи СКМ. Як соціально відповідальний бізнес, ми працюємо цивілізовано з дотриманням українського законодавства.

Ми інвестуємо в зростання економіки України, в сучасне виробництво з новими технологіями, створюємо робочі місця. Для забезпечення функціонування комплексу заплановано створення 74 нових робочих місць, заробітна платня працівників становитиме від 10 000 грн. Відрахування в бюджет складуть понад 60 млн грн на рік.

Заплановані інвестиції в комплекс складуть 211 млн грн. Запуск комплексу планується у другій половині 2019 року.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город