Пресс-релиз

Заява компанії «Українські мінеральні добрива» щодо поширення недостовірної інформації про будівництво комплексу з гранулювання сульфату амонію

Заява компанії «Українські мінеральні добрива» щодо поширення недостовірної інформації про будівництво комплексу з гранулювання сульфату амонію

Фото: Первый Криворожский

Компанія «Українські мінеральні добрива» має наміри побудувати комплекс з гранулювання та зберігання сульфату амонію в місті Кривий Ріг.

Проведено громадські обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля запланованого будівництва, за участі громади та екологічних організацій. Звіт з оцінки впливу на довкілля розміщений на веб-сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.

Однак, окремі політичні сили міста Кривий Ріг почали поширювати недостовірну інформацію про будівництво «хімічного виробництва» в межах міста. Крім того, активно поширюється тема, що створення комплексу призведе до зростання екологічного навантаження на місто.

Вважаємо за необхідне заявити, що поширена інформація не відповідає дійсності.

В рамках роботи комплексу з гранулювання сульфата амонія не передбачено жодних хімічних реакцій і не утворюються нові хімічні речовини. Процес передбачає виключно гранулювання та фасування вже готового мінерального добрива, з урахуванням всіх екологічних нормативів і стандартів. Гранулювання сульфату амонію є екологічно безпечним. Процес відбувається в закритому приміщенні, яке обладнане необхідними фільтрами для збору пилу. Сульфат амонію є негорючою та нетоксичною речовиною. Комплекс розташований з дотриманням санітарно-захисної зони в 1 000 м відповідно до вимог законодавства.

Закликаємо не поширювати недостовірну інформацію та вести конструктивний діалог.

Компанія «Українські мінеральні добрива» є частиною групи СКМ. Як соціально відповідальний бізнес, ми працюємо цивілізовано з дотриманням українського законодавства.

Ми інвестуємо в зростання економіки України, в сучасне виробництво з новими технологіями, створюємо робочі місця. Для забезпечення функціонування комплексу заплановано створення 74 нових робочих місць, заробітна платня працівників становитиме від 10 000 грн. Відрахування в бюджет складуть понад 60 млн грн на рік.

Заплановані інвестиції в комплекс складуть 211 млн грн. Запуск комплексу планується у другій половині 2019 року.

Комментарии (13)

Прювэт

08:16, 12 июля 2018

Ну вот где его делают, там пусть и фасуют.

Віктор Сміт

09:34, 12 июля 2018

Нее, он привык покупать молоко на улице, с земли, в условиях полной, но зато натуральной антисанитарии.

Прювэт

11:39, 12 июля 2018

Да я привык покупать молоко на улице с земли, порошковое молок сами пейте.

Прювэт

11:38, 12 июля 2018

Я пробовал, но коровы не хотят смешивать своё молоко с порошковым молоком в тетрапаках.

Віктор Сміт

13:31, 12 июля 2018

С удовольствием пью только купленное в магазине молоке, а тот торговок с земли и базаров брезгую - там столько заразы можно подхватить... Впрочем, вам достаточно просто сходить в ближайшую инфекционку, чтобы узнать сколько и чего по факту подхватывают граждане от таких молокопродуктов.

Прювэт

13:54, 12 июля 2018

Виктор Смит, покупаю молочные продукты, у одних и тех же людей из села, уже больше 10 лет, у них молоко от своих "бурёнок", а то что граждане берут не пойми у кого, то это только их проблемы.

Пауков

08:37, 12 июля 2018

Ахмет, звичайно, чудило на букву "м", але такий комплекс це гуд. Якби такими невиликими та середніми , гнучкими, підприємствами з часом замінити ті мєгазаводи по виробництву відходів, було б для міста та України куди як краще.

Пауков

08:57, 12 июля 2018

флибустьер Для даного комплексу планують привозити з інших міст, де ахметінвестовські коксохіми виробляють сульфат амонія. Може і цей теж будуть фасувати? ХЗ.

sonz

12:30, 19 июля 2018

флибустьер,
вот на его территории пусть и фасуют. Вот тогда то Ц-Г и конец прийдет Нам мало асфальтного, предприятия по переработке пластика, от которого хлопья черной копоти вночи сыпется нам на голову и вонь стоит так что окна открыть невозможно когда он работает.... еще и фосфатный сюда же

Пи......ж

10:17, 12 июля 2018

Все в рамках закона не переживайте:-)

shtrishok местный

10:55, 12 июля 2018

Эти два цеха будут строить на Карачунах но они там и *** не нужны, а те кто пишут что это не вредно, пускай скушают пару гранул так чтоб пробу снять.

Пауков

11:26, 12 июля 2018

shtrishok местный Ахаха. Сульфат амонію використовують як харчову добавку, а ще при підготовці питної води)))

Віктор Сміт

13:33, 12 июля 2018

Тот, кто утверждает, что коксохим нельзя закрывать, пусть выпьет серной кислоты стакан. Ну и пару камней руды зажевать))

Ссылка скопирована в буфер обмена