Офіційно: затримано підозрюваного у серійних зґвалтуваннях та вбивствах криворізьких дівчат

Офіційно: затримано підозрюваного у серійних зґвалтуваннях та вбивствах криворізьких дівчат

Фото: Национальная полиция

У Кривому Розі затримали підозрюваного у серійних вбивствах ґвалтівника.

Про це офіційно повідомляє перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

Зважаючи на резонанс справи, публікуємо наведену ним інформацію дослівно.

«Його жертвами стали шість жінок, двоє з них – загинули. Усіх жертв чоловік душив, ґвалтував та забирав у них особисті речі. Для його пошуку та затримання була створена група з числа найбільш досвідчених працівників різних служб, а також Департаменту карного розшуку Нацполіції. Затримати зловмисника вдалося завдяки проведеній спецоперації. Про це сьогодні, 22 червня, повідомив перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В‘ячеслав Аброськін.

За його словами, упродовж травня-червня цього року на території м. Кривий Ріг Дніпропетровської області сталося шість нападів на жінок. У результаті цих злочинів дві потерпілі загинули, ще чотири – зазнали фізичного насильства. Зловмисник грабував жінок та забирав їхні особисті речі.

[Про це редакція писала тут]

Після збору та аналізу всієї інформації стало зрозуміло, що всі потерпілі жінки мають вік від 18 до 38 років. Всі злочини вчинено схожим способом, жертви схожі між собою за зовнішніми ознаками. Крім того, збігався час скоєння злочину – після 21-ї години.

В‘ячеслав Аброськін зазначив, що всі з‘ясовані ознаки вказували на серійність злочинів, відтак для їх розкриття була створена посилена слідчо-оперативна група. Розшукові заходи проводилися цілодобово. До їх проведення щодня залучалося близько півтисячі людей: поліцейських, бійців Нацгвардії, військовослужбовців, громадян.

«18 червня ми встановили особу, причетну до скоєння цих злочинів. Зібрано всі докази. На сьогодні особа затримана, заарештована, утримується в ізоляторі тимчасового тримання. Чоловік дає покази, і практично по всіх епізодах вбивств або розбійних нападів зібрано доказову базу. На сьогодні зловмиснику оголошено підозру по шести епізодах» , – підкреслив перший заступник глави Нацполіції.

Він також додав, що правоохоронці вилучили мобільні телефони і особисті речі потерпілих, а також інші докази, які вказують на винність затриманої особи.

За словами начальника Департаменту карного розшуку Сергія Тіхонова, правоохоронці провели максимум заходів і мобілізували всі можливості для виявлення і затримання зловмисника. З цією метою до Кривого Рогу відрядили найбільш досвідчених працівників Департаменту карного розшуку Національної поліції України. Крім того, до пошуків злочинця залучили психолога, який склав психологічний портрет нападника.

«Це нам дало змогу прогнозувати його дії, зрозуміти його наступні кроки та більш якісно планувати подальші дії оперативників по його встановленню та затриманню» , – зазначив Сергій Тіхонов.

За його словами, з показів уцілілих жінок спеціалісти склали фоторобот з прикметами нападника.

У результаті спецоперації правоохоронці затримали 35-річного раніше судимого мешканця Кривого Рогу. З‘ясовано, що він звільнився з місць позбавлення волі наприкінці 2017 року.

«В результаті комплексу вжитих заходів особу злочинця встановлено та затримано. Йому інкримінують навмисні вбивства та розбійні напади» , – зазначив Сергій Тіхонов.

Слідчими дії чоловіка кваліфіковано за статтями 187 (Розбій) та 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Чоловіка суд взяв під варту строком на 60 діб. Затриманому загрожує покарання у вигляді довічного позбавлення волі». Нагадаємо, це офіційна інформація з сайту Національної поліції України».
Заходьте у чат Кривого РогуКомментарии (23)

,Bладислав

18:09, 22 июня 2018

Чмо якоето

Максс

18:11, 22 июня 2018

Скотыняку- на гилляку

Пи......ж

18:13, 22 июня 2018

Так маньяка же официально не было!

*Совесть твоя*

18:28, 22 июня 2018

Ты глянь как его нарядили ...и каску и броник .мразь

керосин

18:52, 22 июня 2018

Помнится мне , что перед тем , как поймали Чикатило , несколько людей поймали и осудили на расстрел ... Мусорам веры нет ...

Азиров

19:01, 22 июня 2018

Неужели Укроп?

SToRm_V

20:01, 22 июня 2018

мда. сомнительный какой то маньяк из этого доходяги.. верить? нет? вопрос конечно..

yura36,6

20:31, 22 июня 2018

Не удивлюсь если убийца окажется каким то боком связан с ато и через время скажут состава преступления не выявлено.

Эйяфьядлайекюдль

21:11, 22 июня 2018

Каким? Он до этого года баланду хлебал.

yura36,6

09:07, 23 июня 2018

Посторонним В., хлебал баланду это не показатель . В правом секторе есть "бойцы" с четырьмя судимостями.

Эйяфьядлайекюдль

10:19, 23 июня 2018

То тоже из тюрьмы на войну отпрашивали?

Шкода_

22:07, 22 июня 2018

уurа36,6, он работал на шахте Артём 1

cinik

21:58, 22 июня 2018

Да уж. Чудно. То по 1 кр. показывают копа и он говорит что есть 2 случая но прямых соответствий нет; то прям сразу 6 эпизодов и злодюга. Притом злодюга такой ***шный. Короче не убедительно.

У меня всё ок!

22:14, 22 июня 2018

А почему рожу его не показывают? Как всегда, отговорка - идёт следственный эксперимент, не имеем права разглашать имена.

shnaps

22:46, 22 июня 2018

Я не устаю удивляться и поражаться нашим ментам!!!!
Если бы изначально писали про всех жертв, а не скрывали информацию, последняя бы девочка осталась жива! Поймали бы давным-давно! До последнего скрывали, отмалчивались, невнятно мычали! То маньяка нет совсем. То 1 жертва....Теперь уже 6, на другом сайте - 7! Сколько их было - нужно еще разобраться! Снять все руководство к черту! В следующий раз будут думать и реагировать быстрее!

Ссылка скопирована в буфер обмена