Центрально-Міська гімназія Кривого Рогу тепер з новим фасадом, - Команда Усова

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
З бджолиного вулика – у храм науки: Центрально-Міська гімназія 1 червня отримала нове життя. Влітку тут не відкривають дитячий табір, тому що випускники складають ЗНО. А будівельники відправляються на канікули – ремонт фасаду будівлі завершено.

Костянтин Усов приїхав приймати об’єкт особисто, відомо, що парламентар дуже вибагливо ставиться до ремонтів у закладах освіти, подекуди підрядники переробляють по кілька разів. Центрально-Міська гімназія побудована у 1936 році, фасад з колонами вирізняє навчальний заклад. Їх, а також стіни, задній фасад, сходи та цоколь майстри відновили в рамках проекту Костянтина Усова з модернізації закладів освіти Кривого Рогу.

Також у Команді політика повідомили, що знайшли кошти на ремонт спортивної зали цього ж закладу, зараз йде проектування. Раніше ми повідомляли про відкриття футбольного поля біля школи № 115 та про утеплення приміщень школи № 82. Всього йдеться про 30 об’єктів.

Центрально-Міська гімназія вважається гордістю району, тут навчається 430 школярів. На думку директора установи, в новому амплуа гімназія отримала друге життя. «Це ще більший подарунок тому, що самій гімназії цьогоріч виповнюється 25 років», - дякує нардепові очільниця закладу Євгенія Хабло.

«Ми на канікули цьогоріч, як і торік не йдемо. Моя програма з модернізації закладів освіти округу продовжує працювати,
- коментує парламентар Костянтин Усов, - до першого вересня будуть нові об’єкти та нові сюрпризи».
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.