На свій страх та ризик містяни заходять на офіційний сайт Криворізької міської ради

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Вже котрий день Google розпізнає офіційний сайт Криворізької міської ради небезпечним для комп’ютерів користувачів.

Зайшовши на сайт Криворізької міської ради, можна побачити попередження: «перейти на сторінку можливо, але «на свій страх та ризик». .

Зазначимо, що під час завантаження офіційних документів з сайту також виникають проблеми.Редакція сайту «Перший Криворізький» звернулася до фахівців у цій сфері, які пояснили причину чому Google вважає офіційний сайт міськвиконкому небезпечним.

Після діагностики Google-ом веб-сайту, небезпечної інформації на ньому не знайдено.

Програмісти пояснили, що з'єднання небезпечне тому, що SSL-сертифікат виданий для іншого сайту:

> kr.gov.ua uses an invalid security certificate. The certificate is only valid for the following names: velogen.ua

Простіше кажучи, з точки зору Google — сайт дивний, хибний. Видає себе не за той, яким він є. І Google попереджає про це користувачів.

ІТ-спеціалісти звернулися у Криворізький ресурсний центр.

«...Чи не пов'язано це з тим, що для https://kr.gov.ua використовується SSL-сертифікат, випущений для velogen.ua, www.velogen.ua?

Такий стан справ формує негативний імідж Криворізької міської ради.
Будь ласка, зробіть нормальний HTTPS, особливо з урахуванням того, що Google обіцяє з липня поточного року помічати сайти з HTTP як небезпечні. Дякую!», - написав програміст.«Шановний Ренате Туйчійовиче. Розглянувши Ваше звернення, повідомляємо, що відділу інформатизації виконкому міської ради відомо про вказані недоліки, їх усунення буде ураховано при подальших доопрацюваннях офіційного веб-сайту Криворізької міської ради та її виконавчого комітету.

Проте на даний час договір щодо обслуговування офіційного веб-сайту Криворізької міської ради та її виконавчого комітету не укладено»,
- відповіла начальниця відділу інформатизації виконкому міськради Лариса Євтушенко.

Читайте також: Невідомі хакнули сайт Міненерго і вимагають біткоіниЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 2 час 2 мин

Есть угроза

34 : 17

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com