Що чекає батьків, які не сплачують аліменти

Главное фото новости
Фото: vgolos.com.ua
1kr.ua
Напередодні Дня захисту дітей заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко звернулася до осіб, які мають заборгованість з аліментів перед власними дітьми.
Про це повідомляє прес-центр Міністерства юстиції України.

«З початку цього року силами державних виконавців було стягнуто понад 1 мільярд гривень заборгованості з аліментів. Наші діточки відчули реальну підтримку з боку держави», - зазначила вона у своєму відеозверненні.

Світлана Глущенко, наголосила, що головна мета Міністерства юстиції - турбота і захист дітей.

Зокрема, найближчим часом Верховною Радою буде прийнято ряд законодавчих змін, які ще більше посилюватимуть відповідальність боржників перед власними дітьми, а державні виконавці отримають набагато ширший арсенал засобів реагування на несплату аліментів.

За словами Світлани Глущенко, законодавчі зміни запроваджують такі новації, як автоматичне збільшення розміру аліментів, заборону для боржників обіймати найвищі керівні державні посади, а також посади держслужби категорії А. Зокрема, якщо заборгованість становить понад 1 рік – розмір аліментів буде збільшено на 20 %, понад 2 роки – на 30%, понад 3 на 50%.

«Разом з тим, запроваджується кримінальна відповідальність щодо тих осіб, які будуть ухилятися від суспільно-корисних робіт. Крім цього, державні виконавці, а також інші зацікавлені органи державної влади будуть мати можливість забороняти боржникам відчужувати власне майно», - повідомила заступник Міністра.

«Водночас ми розуміємо, що лише працею, яка може бути належним чином оплачена, можна допомагати своїм дітям. В тому випадку, якщо такі боржники будуть потрапляти до місць позбавлення волі, вони в обов’язковому порядку будуть працювати і ці гроші будуть спрямовані на утримання їхніх дітей», - додала Світлана Глущенко.

Крім того, відповідно до законодавчих змін, з метою ще більшого захисту дітей, які мають інвалідність, весь спектр обмежувальних санкцій, що діють на сьогодні, буде застосовано до тих боржників, які мають заборгованість перед власними дітьми протягом трьох місяців.

Відмітимо, Світлана Глущенко, наголосивши, що у такий спосіб вдасться побудувати дійсно європейську країну, в якій, в першу чергу, будуть дбати про інтереси майбутніх поколінь.


Читайте також: Порядок зарахування до першого класу у 2018 році: відповіді МОН на найпоширеніші запитанняЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

rex
  • 5
  • 0
  • Ответить

чим витрачати кошти на велику армIю державних виконавців ,то держава б краще сама допомогла , шо таке для неi 1 млрд грн,посмiховисько якесь)) i це преподносять майже як за перемогу , що у когось забрали останнi гроши з мiзерноi зарплатнi)) ще раз можна можно побачити ставлення з боку держави до cвоiх громадян та iх дiточок яким тут далi нiчого кращого не свiтить, а в iншiх краiнах чужинцям бiльше платять допомоги нiж тут своiм.

Коля123
  • 5
  • 0
  • Ответить

у одних забрали а потом другим дали,в этой стране по другому не умеют))

Did Панас
  • 5
  • 3
  • Ответить

идея-фикс? по 85 раз в неделю пишите про "алименты", про своего акелу и про бородатого мальчика

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина