Президент звернувся до української молоді з нагоди Дня примирення

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 8 травня, у Кривому Розі та по всій Україні відзначається проголошений Генеральною Асамблеєю ООН День пам'яті і примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни.

«Українська молодь повинна знати про подвиги тисяч українців на всіх без виключення фронтах Другої світової: в небі Британії, пісках Північної Африки, на пляжах Нормандії, островах Тихого океану. Усі вони наші герої», - зазначив Президент Петро Порошенко.

Читайте також: Містяни вшанували пам'ять загиблих співробітників Криворіжсталі

Друга світова війна є жахливою трагедією людства, під час якої знищено десятки мільйонів людей та піддано геноциду цілі народи. Вона назавжди залишиться символом нагадування про те, як далеко можуть зайти тоталітарні режими у своєму прагненні нових завоювань та тотальному знеціненні людського життя. Пам’ять про ті події ще довго відгукуватиметься болем у серцях наступних поколінь.

Нагадуємо, що сьогодні та завтра, 8 та 9 травня, у Кривому Розі пройдуть урочисті заходи вшанування пам’яті ветеранів Другої світової війни.

«Цими днями ми вшановуємо пам’ять оборонців України, які боролися і перемагали на різних землях і континентах в різні часи. Під час Другої світової війни – найкривавішої в історії людства.», - наголосив Президент Петро Порошенко

Також президент підкреслив, що Друга світова залишила по собі на українській землі двадцять вісім тисяч братських могил.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.