Криворізькі школярі долучились до боротьби із булінгом

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У рамках щорічного «Конгресу юних науковців» учні Криворізької загальноосвітньої школи № 72 проводять заходи з профілактики та попередження булінгу* в школах.

З метою комплексного поглиблення та дослідження цієї проблеми були організовані зустрічі з представниками патрульної поліції, громадських організацій та юристами.

Читайте також: Криворізькі рятувальники показали школярам, як гасити пожежу


Поліцейські Кривого Рогу пояснили школярам про наслідки та відповідальність дітей, які цькують однолітків. Наприклад, пояснює інспекторка Вікторія Ступак, якщо дитина нанесе, скажімо, однокласнику тілесні ушкодження, то це вже кримінальна відповідальність. Також дітям нагадали про відповідальність за доведення до самогубства.

У Криворізькому відділі поліції кажуть, що наразі відкритих проваджень, які би стосувались булінгу, немає.

Члени благодійної організації «БТ Мережа» теж поділились досвідом у боротьбі із цією проблемою.

Крім того, на зустрічі була присутня волонтер Корпусу миру з Чикаго Емілі Вайсер. Усі учасники дослідження наголошують на тому, що у дитячих колективах важливо підтримувати здорову атмосферу, а за цим мають слідкувати і педагоги.Школярі виступали експертами з даного питання, так як вони мають досвід проведення інформаційних компаній і створення інформаційних матеріалів у своєму навчальному закладі.

Учасники дослідження поспілкувались і з юристами Правого Центру «Гарант». Фахівці зазначають, що до них звертались за консультацією у таких питаннях.

Протягом усіх заходів юні науковці розповсюджували інформаційні буклети для дітей та їх батьків.

У рамках дослідження школярі дійшли висновку, що насамперед, самі діти можуть зупинити це неприпустиме явище, але й батькам слід не залишати своїх дітей без підтримки та уваги.

Юні дослідники сподіваються має допомогти у боротьбі з булінгом.

*Булінг (цькування) – прояв агресії до одного із членів колективу з подальшим залякуванням особистості, що супроводжується психологічним та фізичним впливом.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город