Хто в Україні відповідатиме за мирне життя ветеранів та учасників бойових дій

Главное фото новости
Фото: Верховна Рада України
У Верховній Раді України відбулася зустріч, на якій обговорювалося створення єдиного державного органу, яке буде відповідати за соціальний захист ветеранів війни та учасників АТО.

Повідомляє прес-центр Верховної Ради України.

На зустрічі були присутні перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко та голова Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю Олександр Третьяков, заступник директора Ініціативи з підтримки трансатлантичного лідерства Німецького Фонду Маршала Філіп Медіч, голова громадської організації «NextOp» Джон Бьорстлер, голова Робочої групи НАТО з питань адаптації до мирного життя Карл Кастро та голова громадської організації «Юридична сотня» Леся Василенко.

У ході зустрічі обговорили створення єдиного державного органу – Міністерства у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції, який буде нести відповідальність за всю роботу по соціальному захисту ветеранів війни та учасників АТО.

«Міністерство у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції повинно сформувати і реалізовувати державну політику реабілітації, соціального захисту та повернення до мирного життя ветеранів та учасників бойових дій», - зазначила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

Також під час зустрічі Уповноважений Президента України з питань мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко поінформувала присутніх про поточну ситуацію на Донбасі, роботу мінських робочих груп, гуманітарну та безпекову ситуацію на Донбасі.

Після обговорення учасники зустрічі висловили свою готовність передати необхідний досвід щодо процесів адаптування учасників бойових дій до мирного життя та надати інформацію про власну структуру, яка надає послуги ветеранам.

Читайте також: В Україні оголошено про початок ООС


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Украина