Наше покоління стане свідком ренесансу українського кіно, - віце-прем’єр-міністр України

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Минулого року відбулося 45 прем'єр художніх і документальних фільмів українського виробництва. Три фільми українського та спільного виробництва висунули на премію Оскар як кращі фільми іноземною мовою.

« Це унікальна ситуація за всю історію незалежності. Наше покоління дійсно стане свідком ренесансу українського кіно. Не варто протиставляти питання телебачення іншим формам роботи з кінематографом.

Мають розвиватися всі сегменти цього ринку. Потрібно об'єднати весь ресурс, який виділяє державний бюджет, для розвитку українського кіно », - зазначив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Читайте також: Кіборги, Червоний, Гніздо горлиці – це тільки початок українського кіно

Видатки на кінематограф у цілому мають бути збільшені. Було прийнято відповідне управлінське рішення: у Держкіно – залишається їхнє фінансування, яким воно є, плюс додається ще півмільярда гривень, виділених Міністерству культури.

160 млн із коштів, виділених Міністерству культури, будуть використані на кінопроекти, близько 200 мільйонів - на телевізійні серіали, 80 мільйонів - на анімаційну частину, 40 мільйонів - на підтримку документального кіно.

Окремо з цих коштів також будуть фінансуватися дебютні студентські роботи.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 4 мин

Все хорошо

03 : 47

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com