«Історія писалася кров’ю співвітчизників», - криворізький нардеп Костянтин Усов почав реконструкцію меморіалу на братській могилі

Главное фото новости
Фото: Прес-служба К.Усова
1kr.ua
«Історія писалася кров’ю наших співвітчизників. Ми повинні продовжити термін існування цього місця на десятки років», - криворізький нардеп Костянтин Усов про старт реконструкції меморіалу

Меморіал Слави у Металургійному районі – місце, на якому проводять усі головні заходи до дня Перемоги та визволення Кривого Рогу. Постаменту вже півсторіччя і його жодного разу капітально не реставрували.

Монумент Слави – це не просто пам’ятник, а ще й братська могила. Під гранітними плитами поховані тіла майже сотні героїв, які загинули під час визволення Кривого Рогу.

Члени ради ветеранів Металургійного району з проханням відремонтувати пам’ятник звернулись до криворізького нардепа Костянтина Усова. Парламентар пообіцяв знайти кошти на проведення робіт і знайшов.

«Усе, що ми робимо тут і зараз ми робимо не для себе. Ми вже маємо цю пам’ять. І завдячуємо цим – нашим батькам та їх батькам. Історія писалася кров’ю наших співвітчизників. Пам’ять викарбовувалася гранітними літерами. Зараз – наші інструменти – це руки будівельників, які повинні продовжити термін існування цього місця на десятки, сотні років», - відмітив криворізький нардеп Костянтин Усов.
10 квітня під час урочистого оголошення про початок реконструкції біля меморіалу зібрались понад півсотні містян, депутати та голова районної ради, а також військовослужбовці та представники ради ветеранів Металургійного району. Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

За різними даними під гранітними плитами меморіалу спочивають від 70 до 110 загиблих героїв. Під час реконструкції на оновленому постаменті з’являться додаткові імена бійців, які вдалося встановити історикам та волонтерам.

Ремонтні роботи вже розпочали. Підрядники обіцяють завершити реконструкцію до кінця 2018 року.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город