Молоді історики Кривого Рогу обговорюють гуманісчтичні цінності світових цивілізацій і проблеми сучасного світу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Сьогодні, 5 квітня, у Криворізькому державному педагогічному університеті проходить ІХ Всеукраїнська конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених.

Тема цьогорічної конференції «Гуманістичні цінності світових цивілізацій і проблеми сучасного світу».

З 2002 року на базі педагогічного університету викладачі кафедри Всесвітньої історії проводять Всеукраїнську конференцію для студентів та молоді України.

«Конференція відбувається регулярно і серед цілей, які ставить перед собою студентська конференція – становлення молодого вченого за допомогою перших наукових досліджень, котрі цікаві своєю не стереотипністю», - прокоментував заступник декану факультету географії, туризму та історії Андрій Тарасов.


ІХ Всеукраїнська конференція поділена на 3 секції:

1. Людина в історії: потенціал, потреби, мотиви діяльності.
2. Еволюція соціально-політичних систем в історії світових цивілізацій.
3. Духовне життя світохих цивілізацій.

У кожній секції виступають доповідачі з певною вузькою темою історичних досліджень, яка доповнює спільну тему конференції.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

omua78
  • 7
  • 1
  • Ответить

" Гуманыстычни цинности свитовых цывилизаций " не менялись уже тысячи лет. У нас разведчики - у них шпионы , у нас поддерживают порядок - у них разгоняют мирные протесты и т.д. Все остальное - болтология для стада.

МултиБред
  • 2
  • 0
  • Ответить

омuа78, непонятно как-то.

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество