Гучні перемоги криворізьких театралів на обласному фестивалі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Два криворізькі театри та їхні актори отримали почесні нагороди на фестивалі.

На урочистій церемонії нагородження переможців регіонального театрального фестивалю «Січеславна – 2018» зібралися представники творчої інтелігенції області.

У фестивалі-конкурсі взяли участь 8 театрів Дніпра, Академічний театр ім. Лесі Українки, що у Кам’янському, 4 театри Запоріжжя та Павлоградський театр ім.Б.Захави та театри нашого міста - «Криворізький міський театр ляльок», «Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху», «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка».

Журі фестивалю-конкурсу «Січеславна – 2018» переглянуло 24 вистави протягом десяти днів фесту.

26 березня, у Міжнародний день театру, у Дніпрі, пройшла церемонія нагородження переможців фестивалю-конкурсу «Січеславна – 2018». Під час якої були нагороджені представники нашого міста.

Зокрема, «Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху», котрий взяв гран-прі фестивалю за постановку музичної казки «Аліса в Задзеркаллі». Автор інсценізації та режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України Сергій Бєльський.

Акторка Юлія Пахаян отримала вищу нагороду «Надія Січеславни-2018», «Краща жіноча роль». Вона грала у 2-х виставах - пластичній драмі «Спокушені спрагою» (автор ідеї та режисер - постановник заслужений діяч мистецтв України Олександр Бєльський ) та музичній казці»Аліса в Задзеркаллі».

Також вищою нагородою «Надія Січеславни-2018», «Краща жіноча роль» за виконання головної ролі у виставі «Шалена Еллі та Великий Чарівник» була нагороджена акторка Криворізького академічного театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка - Марія Фішелевич.

Читайте також: Служители Мельпомены отмечают свой день


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 46 мин

Есть угроза

13 : 12

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com