Хороброго інспектора поліції Кривого Рогу номіновано на премію облради

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Кривому Розі вдячний хлопець, якого пізньої ночі 8 березня із крижаної води витяг інспектор патрульної поліції, зустрівся із рятівником, аби подякувати йому.

Антон Шаповалов, інспектор третьої роти третього батальйону УПП Кривого Рогу згадує ту ніч, коли довелось побути в ролі рятувальника. Разом із колегою прибули на виклик, і зрозуміли, що часу чекати колег-рятувальників вже немає. Інспектор, побачивши, що двоє хлопців рятували дівчину з води, кинувся на допомогу.

На той момент один із потопаючих знаходився у воді вже близько 10-ти хвилин.

Поки напарник викликав підмогу, Антон самотужки силоміць витяг із води потопаючого хлопця.
Вже пізніше, коли прибули рятувальники і медики, допомогу надали усім потопаючим - юнакам та дівчині.

Один із них, Олексій Маслак, врятований тоді Антоном, розповідає про тут нічну пригоду, яка не ледь не закінчилась трагедією, дещо соромлячись.

Він, гуляючи із кількома друзями з інших міст, вирішив скоротити дорогу і перейти на інших берег річки по льоду. Аж раптом під кригу провалилась дівчина, вони із другом стали її рятувати і самі опинились у крижаній пастці.

На щастя, один хлопець із компанії, не ризикував і переходив річку Інгулець через міст, що веде від вулиці Першотравневої. Саме він і викликав патрульних.
Сьогодні хлопець каже, безмежно вдячний інспекторові, який врятував йому тієї зимової ночі життя.

Чому так бездумно вчинив - не розуміє. І радить усім бути обачними, не нехтувати наполегливими порадами інспекторів та рятувальників, які щосезону нагадують про підступність криги.

Сьогодні ж криворізького інспектора, який зберіг життя кільком потопаючим, керівництво УПП номінує на отримання премії Дніпровської облради.

Редакція бажає землякові перемоги.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
35 мин

Все хорошо

06 : 47

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com