В Україні Держслужба перевірятиме аптеки та ліки

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У 2018 році Держлікслужба вперше за 3 роки перевірятиме діяльність аптек та ліки, які вони реалізують.

Вступила в дію постанова Кабміну «Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Ця постанова дає можливість цього року розпочати систематичні та планові перевірки аптечних закладів, тобто діяльність аптек у повному обсязі.

Уже затверджено річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Держлікслужби на 2018 рік.

Загальнодержавний мораторій на перевірки малого бізнесу і надалі продовжує свою дію у 2018 році.

Читайте також: Популярний міф розвінчали у МОЗ

м « Понад 3 роки аптечні заклади та лікарські засоби, які вони реалізували, були практично поза профільним контролем. Недобросовісні учасники ринку мали підстави цим реально зловживати.

Мова тут іде не лише про якість чи фальсифікат ліків, але й про відсутній контроль за цінами на медикаменти. Уряд, розуміючи ці проблеми, зняв мораторій на перевірки аптек », - зазначив заступник міністра Роман Ілик.

Нагадаємо, у серпні 2014 року було запроваджено мораторій на перевірки малого бізнесу. Закон «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» передбачав повну заборону усіх планових перевірок, зокрема і аптечних закладів.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

ivan68
  • 2
  • 2
  • Ответить

Доктор Комаровский как-то по зомбоящику обмолвился, что в наших аптеках 30-40% фуфломицина. Интересно, хотя бы 1% найдут?

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина