В Кривому Розі мешканці вулиці Нахімова більше місяця дихають нечистотами

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Більше місяця на одному з подвір'їв багатоквартирних будинків відкрита яма з нечистотами.

В Кривому Розі проблема поривів труб стоїть дуже гостро. На прохання криворіжців в "Кривбасводоканалі" реагують повільно. Мешканці вулиці Нахімова в Металургійному районі ходять повз відкриту яму з нечистотами.

Про це повідомляє мешканець вулиці Ігор Легоров.

"Вже минуло більше місяця як звертались про прорив труби каналізації. Звернення №26887. За цей час Водоканал спромігся розкопати трубу 7 січня 2018 і біля дитячого садочка №13 та будинку по Нахімова, 38 смердить глибоченна яма до 2 м глибини та 2 на 2 метри вшир, заповнена нечистотами.

Ленточна, уявна, огорожа якою опоясали яму не може зупинити допитливих діточок, тому ця яма створює смертельну небезпечність для малечі яка там може втопитися. Це не просто халатне ставлення до ремонту труби, це можно розцінювати як умисний злочин, який творять співробітники водоканалу
", повідомляє Ігор Легоров.


Також він згадує, що 20 років тому біля їх будинку в такій же самій ямі яку покинули на призволяще втопився вантажний автомобіль ЗІЛ 130. Водій ледь встиг вистрибнути та залишився живий. Але біля будинку і досі залишився зайвий грунт із за якого підтоплюється фундамент будинку.


" Бачу Водоканал не хоче виправлятись. Чому за цілий місяць Водоканал не знайшов часу замінити 2 метри труби?", -запитує криворіжець.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город