Пам’ять командира повстанської Степової дивізії вшанували у криворізькому педагогічному

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 9 лютого, у Криворізькому державному педагогічному університеті вшанували пам’ять діяча українського національно-визвольного руху, командира повстанської Степової дивізії, Головного отамана Холодного Яру Степового-Блакитного (Костянтина Пестушко).

120-річницю від дня народження Костя Пестушки включено до знаменних історичних дат, які згідно з відповідною Постановою Верховної Ради цього року відзначаються на державному рівні до 100-річчя подій Української революції.

Концертну програму у педагогічному назвали «За нашу кров, за нашу честь, за кривди нашого народу!».

Крім концертної програми учасникам заходу презентували книгу Олександра Мельника про повстанський рух початку ХХ сторіччя на Криворіжжі та поетичну збірку Володимира Стецюка «Повстання», присвячену сторіччю подій Української революції.


У фойє актового залу криворізького педагогічного університету встановили пересувну експозицію Криворізького історико-краєзнавчого музею «Повстанський рух початку ХХ ст. на Криворіжжі», фотовиставку пам’яті отамана Степового-Блакитного у попередні роки, а також книжкова виставка і продаж книг історико-патріотичної тематики.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
36 мин

Все хорошо

49 : 17

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com