Батькам криворізьких школярів розповіли, як звільнити поганого директора

Батькам криворізьких школярів розповіли, як звільнити поганого директора

Фото: Первый Криворожский

У Кривому Розі відбувся тренінг Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: діалог партнерства.

На заході батьки учнів місцевих шкіл та освітяни обговорювали нововведення у Законі про освіту.

Спікери Альона Парфьонова та Олена Бондаренко розповіли, як школа може залучити гроші для свого розвитку.

« Факт, що система шкільної освіти застаріла, вкрай неефективна та не відповідає сучасним потребам суспільства вже не потребує доказів.

Вчителі скаржаться на втрачену довіру до освіти, діти виходять з-під контролю та не мають стимулів для навчання, а батьки все частіше вимагають прозорості. Збирання з батьків грошей в фонди, не регламентовані жодними документами.

Ці питання стримують наближення освіти до європейських стандартів та потребують нагального вирішення та законного врегулювання », - зазначають організатори тренінгу.

Читайте також: Змінитися за 7 днів можуть криворізькі школи
Комментарии (5)

omua78

18:30, 31 января 2018

Да все предельно просто. Все придумано до нас и на западе отлично работает. Сделать школы платными и разделить их по категориям. Оставить пару социальных школ , где научат читать , писать и ставить подпись вместо крестика. А то у нас всё хотят и рыбку съесть и на *** сесть - "шоб було як у европи , алэ нахаляву , як пры союзи" .

Владислав .

18:40, 31 января 2018

первый раз с тобой соолашусь

11051964

19:03, 31 января 2018

omua78, да все придельно просто если у всех родителей будут зарплаты как у министров то почему и нет а так есть как есть отделам образования выделяют деньги из бюджета их разворовуют а с родителей собирают то шо разворовали.

Эйяфьядлайекюдль

01:37, 01 февраля 2018

Как родители платят в бюджет, такую школу для своих детей и получают. В стране более 20 миллионов лиц в возрасте от 18 до 65, но налоги платит только 10. Из них неизвестно сколько - по минимуму. Нельзя вначале взять деньги из бюджета на хорошие школы, а потом туда положить, если родители (может быть) соизволят.

Владислав .

18:39, 31 января 2018

Какие европейские рожы.

Ссылка скопирована в буфер обмена