Через негоду в Дніпропетровській області без світла залишилися 14 населенних пунктів

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В ДСНС в Дніпропетровській області повідомили про ситуацію на автошляхах і населенних пунктах в зв'язку з снігопадами та вітром.

Як повідомляє прес-служба ДСНС в Дніпропетровській області, підрозділами облавтодору та комунальними службами здійснюється розчистка (посипка) автомобільних доріг, проїздних шляхів та тротуарів у населених пунктах області. Під час звірки зі службами, протягом звітного періоду, на дорогах в містах і районах області було залучено 56 одиниці техніки та 56 працівників.

Ліквідація аварії в системі електропостачання продовжується. Внаслідок складних погодних умов (мокрий сніг, ожеледь) виникли пориви повітряних ліній електропостачання. Згідно даних Обленерго, без електропостачання залишилося 14 населених пунктів повністю та 7 частково в 4 районах області (Верхньодніпровський – 0/3, Криворізький – 11/2, Нікопольський -0/1, Дніпропетровський – 3/1). Загалом близько 5тис. абонентів. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.


Головним управлінням постійно здійснюється мониторинг погодних умов на території області, а також в сусідніх областях (у тому числі обмеження руху на основних автошляхах).

Протягом доби в зв’язку з погіршенням погодних умов, підрозділи Головного управління залучались для надання допомоги населенню (службам) у 9 випадках. Вилучено 8 одиниць автотранспорту, з них: 6 - вантажних автомобілів, 1 автомобіль ШМД, 1 мікроавтобус. Прибрано 1 дерево.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 19 час 3 мин

Есть угроза

35 : 15

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com