В Кривому Розі продовжується боротьба зі снігом

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В Кривому Розі коммунальні служби продовжують розчищати дороги міста від снігу.

В Кривому Розі управління благоустрою та житлової політики відзвітувало за зроблене по розчистці міста від снігу за 20 січня.

"З 14 години на автошляхах міста працювало 31 одиниця техніки на посипці автодоріг. З 16 години на тротуари міста (по червоним лініям) виведено 11 BobCat та 3 трактори для розчистки пішохідних доріжок. На 17 годину відпрацьовані всі центральні автодороги міста, використано 338 тон протиожиледної суміші (75 ходок).
З 16 години управителями додатково виведена техніка на внутрішньоквартальні та прибудинкові дороги спільно з двірниками. Загальна кількість техніки задіяної на автошляхах міста на 17 годину - 86 одиниць. Чисельність робочого персоналу задіяного по посипці та розчистці - 955 чоловік.
Відпрацювання тротуарів в кожному районі продовжується. Забезпечена робота також в ніч. З 19 години починається прибирання снігової каші з проїзджої частини з подальшою посипкою протиожеледною сумішшю", - говориться в повідомленні.

Також сказано, що додатково в ніч (з 20 на 21 січня) буде задіяна снігоприбиральна техніка Криворізького трамваю (розчистка колій) по коліям міського трамваю.

В управлінні окремо звернулися до водіїв з проханням прибрати автівки з узбіч доріг міста.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город