Поліцейські Кривого Рогу всіх переплавали на обласних змаганнях

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Криворізькі поліцейські блискуче виступили на обласних змаганнях з плавання.

19 січня 2018 року поліцейські Дніпропетровської області взяли участь в обласному Чемпіонаті з плавання серед працівників поліції. Змагання проводились на дистанціях 50 та 100 м вільним стилем, 50 м брасом, 50 м на спині, 50 м батерфляєм та в естафеті 4Х50 м вільним стилем.

В чемпіонаті взяли участь близько 140 працівників обласного апарату, відділів та відділень, спецпідрозділів.

В командному заліку переможцями та призерами стали: у першій групі – команда управління патрульної поліції м. Дніпра, управління кадрового забезпечення та спецпідрозділ «КОРД», серед команд другої групи – Довгинцівське відділення поліції м. Кривий Ріг, Амур-Нижньодніпровське відділення поліції м. Дніпра, Чечелівське відділення поліції м. Дніпра.

У змаганні на дистанції 100 м вільним стилем перемогла команда Металургійного відділення поліції м. Кривий Ріг, 50 м батерфляєм – управління кадрового забезпечення ГУНП, 50 м на спині – команда управління оперативно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП, 50 м брасом, 50 м вільним стилем та в естафеті 4Х50 м вільним стилем перемогу здобула команда управління патрульної поліції.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
28 мин

Все хорошо

01 : 19

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Спорт

Booking.com