Патрульних просять попрацювати з автомобілістами, аби не страждали школярі Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
За участі патрульних поліцейських Кривого Рогу, як ми повідомляли раніше, відбулась урочиста передача світловідбиваючих жилетів школярам десяти шкіл міста.

Як стало відомо журналістам нашого інформаційного порталу, отримали жилети керівники шкіл №№ 105, 94, 60, 114, 4, 103, 51, 113, 62, 71.

Очільниця міського управління освіти Тетяни Кріпак, зазначила, що місто раде такому подарунку, і має надію, що й надалі освітян підтримуватимуть патрульні і благодійники.

"Культура дотримання правил дорожнього руху - це як правило етика, манера хорошого тону. Ми прагнемо, аби наша сучасна молодь це знала", - сказала на початку заходу Наталія Малега, інспекторка відділу зв'язків із громадськістю Управління патрульної поліції Кривого Рогу.
Пояснили у виконкомі, що школи, в які передають подарунки, обирали, керуючись близькістю до проїжджої частини.

"Коли ви приїжджали до нас, у роботі враховували вікові осбливості дітей, їхні інтереси. Враження, ніби маєте звання вчителів-методистів. Ви для нас стали рідні", - сказала директорка 71-ї школи Кривого Рогу.

Директор 94-ї гімназії, зазначив, що їхні школярі часто їздять на екскурсії, тому ці 30 жилетів для молодших школярів стануть у нагоді.

Валентина Берлін, заступниця міського голови Кривого Рогу, подякувавши патрульним поліцейським, звернулась до Дмитра Шпаковського - заступника начальника Управління патрульної поліції нашого міста: "І вчителі, і батьки, і діти - виконуватимуть правила дорожнього руху. Але прохання - попрацюйте іх водіями. Переживаємо за життя дітей. Дещо хвилюємось за життя дітей. Подбайте про це.".

Долучились до презентації і викладачі Донецького юридичного інституту. Їхній представник також передав школярам невеликі подарунки - навчальну і ментодичну літературу, виготовлену на замовлення Укртрансбезпеки "безпека перевезення груп дітей автомобільним транспортом".

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город