Як криворізьким абітурієнтам краще підготуватися до ЗНО з іноземних мов

Главное фото новости
Фото: google.com
Підготовку до ЗНО-2018 полегшать демонстраційні варіанти тестів з англійської, французької, німецької, іспанської мов й зразки аудіотекстів. Завдання подібні до тих, які будуть під час основної сесії незалежного оцінювання.

Зразки зошитів і аудіотекстів з англійської, німецької, французької, іспанської мов розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Предмети ЗНО» у підрозділі «Завдання сертифікаційної роботи». Демонстраційні варіанти тестових зошитів можна завантажити у форматі PDF.

Також тут можна ознайомитися із завданнями ЗНО попередніх років.

У 2018 році до сертифікаційних робіт з іноземних мов додано нову частину – «Аудіювання». Майбутні випускники уже зараз мають можливість прослухати фрагменти текстів та потренуватися у виконанні завдань.

Читайте також: У ЗНО-2018 новий формат складання іноземних мов. Аудіювання та рівні складності

Зовнішнє незалежне оцінювання з німецької, французької та іспанської мов відбудеться 29 травня, з англійської – 1 червня.

Сертифікаційні роботи з іноземної мови налічуватимуть 59 тестів та складатимуться з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання з розгорнутою відповіддю).

Результати ЗНО з іноземної розмістять на інформаційних сторінках учасників до 15 червня.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество