ПАТ «КЗРК» не визнало передачу в оренду «Кривбаспромводопостачання»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
ПАТ ««Криворізький залізорудний комбінат» не визнав передачу в оренду комунальному підприємству об'єктів стратегічного значення.

Криворізьке підприємтсво написало відписку ДПП "Кривбаспромводопостачання" про незгоду на розрив угоди про надання послуг відкачки шахтних вод.

Як повідомляють працівники ДПП, їх директор Єгор Прокопчук написав лист, про розрив угоди між ДПП «КПВП» та ПАТ «КЗРК» про послуги відкачки шахтних вод, аргументуючи це тим, що об’єкти ДПП «КПВП» передані в оренду КП «Кривбасводоканал» і тепер комбінат повинен договір заключати з ними.

Відповідь від ПАТ «КЗРК» :
- Відповідно до Закону України Ст. 4 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна» не можуть бути об’єктами оренди - «об'єкти державної власності, що мають загальнодержавне значення і не підлягають приватизації відповідно до частини другої статті 5 Закону України "Про приватизацію державного майна", а також об'єкти, включені до переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, затвердженого Законом України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації",
- Згідно додатка 1 до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" - ДПП «Кривбаспромводопостачання» не підлягає приватизації.
- От же, майно, яке належить до державної власності, балансоутримувачем якого є ДПП «Кривбаспромводопостачання», не може бути передано в оренду, ані як цілісний майновий комплекс ані як індивідуально визначене майно
.
Також, стерджують працівники КПВП, є інформація, що «АрселорМіттал» теж відмовився від складання умови з КП «Кривбасводоконал» на питну і технічну воду.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

01 : 46

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com