ПАТ «КЗРК» не визнало передачу в оренду «Кривбаспромводопостачання»

ПАТ «КЗРК» не визнало передачу в оренду «Кривбаспромводопостачання»

Фото: Первый Криворожский

ПАТ ««Криворізький залізорудний комбінат» не визнав передачу в оренду комунальному підприємству об'єктів стратегічного значення.

Криворізьке підприємтсво написало відписку ДПП "Кривбаспромводопостачання" про незгоду на розрив угоди про надання послуг відкачки шахтних вод.

Як повідомляють працівники ДПП, їх директор Єгор Прокопчук написав лист, про розрив угоди між ДПП «КПВП» та ПАТ «КЗРК» про послуги відкачки шахтних вод, аргументуючи це тим, що об’єкти ДПП «КПВП» передані в оренду КП «Кривбасводоканал» і тепер комбінат повинен договір заключати з ними.

Відповідь від ПАТ «КЗРК» :
- Відповідно до Закону України Ст. 4 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна» не можуть бути об’єктами оренди - «об'єкти державної власності, що мають загальнодержавне значення і не підлягають приватизації відповідно до частини другої статті 5 Закону України "Про приватизацію державного майна", а також об'єкти, включені до переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, затвердженого Законом України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації",
- Згідно додатка 1 до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" - ДПП «Кривбаспромводопостачання» не підлягає приватизації.
- От же, майно, яке належить до державної власності, балансоутримувачем якого є ДПП «Кривбаспромводопостачання», не може бути передано в оренду, ані як цілісний майновий комплекс ані як індивідуально визначене майно
.
Також, стерджують працівники КПВП, є інформація, що «АрселорМіттал» теж відмовився від складання умови з КП «Кривбасводоконал» на питну і технічну воду.

Комментарии (9)

clojn

13:24, 07 января 2018

Что-то я сомневаюсь что причина только в этом. Скорее всего товарищ Марков С.Ю. заломил нехилые цены за аналогичные услуги + 100% будут постоянные штрафы за превышение ПДК. С водоканалом на этой почве уже и так весь город разосрался, так чего следовало ожидать?

Засимович

13:51, 07 января 2018

вилкули знову намагаються обійти закон. Воно й не дивно. Такі, з дозволу сказати "бізнесмени", як вони, можуть бути успішнми тільки тоді, коли їм вдається обходити закони.

Засимович

14:48, 07 января 2018

Зрозуміло, що вилкули завезли в Київ добрячий тормозок щоб отримати благословення на такий ласий шматок. вони ж і досі живуть по-совецьки: хоч закон і забороняє, але по блату усе можна.

ncux

17:37, 07 января 2018

Приватизация - это замаскированная кража.

Шаленый_лобстэр

20:37, 07 января 2018

а кому хочется платить дороже за откачку

Александр

22:20, 07 января 2018

Введите текст ... Простото хотели поменять условия предоставление услуг.

Александр

23:27, 07 января 2018

Манделеев, что за семейка вазов? Поясни.

Александр

23:33, 07 января 2018

Манделеев, подержи мнение "Счет за отопление декабрь" Это все так просто.

kafka

19:31, 08 января 2018

Называеться, чья бы корова мычала) надра Украины, типо, тоже не подлежат приватизации, так как пренадлежат народу)

Ссылка скопирована в буфер обмена