Криворіжці зможуть оплачувати посилки на «Укрпошті» при отриманні

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
«Укрпошта» запустила пілотний проект, що дозволяє отримувачам посилок оплачувати їх вже безпосередньо у відділенні, а також послуги оплати відправником пересилання поштового переказу.

Для тестування послуги «Укрпошта» почала співпрацювати з інтернет-магазинами, які уклали договір про співпрацю, а для реєстрації посилок використовують АРІ або клієнтський особистий кабінет під час замовлення доставки «Укрпошта Експрес».

Процедура оформлення послуги оплати доставки відправлення є звичною: заповнюючи документи про відправлення, представнику інтернет-магазину в спеціальній формі варто вказати, що за доставку посилки сплатить отримувач. У разі відмови отримувача оплатити пересилання, відправлення повертається до відправника і витрати на доставку має покрити він.

Також в етап пілотування входить послуга оплати відправником за пересилання поштового переказу, яка стане зручною для тих, хто бажає оплатити пересилання післяплати за відправлення замість отримувача.

«Ми починаємо тестування послуг, що можуть стати в нагоді як великим інтернет-магазинам, так і дрібним представникам е-commerce, які бажають уникнути зайвих витрат чи перерахунків ціни. Так продавець має змогу показати «чисту» ціну, найбільш привабливу для клієнта, і зробити пересилання більш безпечним. Тому запрошуємо всіх охочих клієнтів-юросіб до користування новим функціоналом», – зазначив перший заступник генерального директора «Укрпошти» Олександр Перцовський.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество