Поліція Кривого Рогу працюватиме у посиленому режимі на Різдво християн західного обряду

Поліція Кривого Рогу працюватиме у посиленому режимі на Різдво християн західного обряду

Фото: Первый Криворожский

25 грудня силовики Дніпропетровщини працюватимуть у посиленому режимі.

Додаткові наряди поліції нестимуть службу біля культових споруд, де проходитимуть святкові служби з нагоди Католицького Різдва. Про це повідомив начальник відділу масових та охоронних заходів управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Юрій Солодовник.

«24-25 грудня в шести культових спорудах на Дніпропетровщині відбудуться святкові служби з нагоди Католицького Різдва. За попередньою інформацією в них візьмуть участь до двох тисяч прихожан. Поліція вже з вечора 24 грудня виставляє додаткові наряди біля костьолів, де проходитимуть служби. Найбільше прихожан очікується у Дніпрі в костьолі по проспекту Дмитра Яворницького, 91» - розповів Юрій Солодовник.

В разі виявлення забутих речей, поклаж, невідомих предметів без нагляду поліцейський просить відразу звернутися до правоохоронців, які забезпечуватимуть охорону громадського порядку в місцях культових споруд чи телефонувати на лінію «102».

«В будь-якому випадку при виявленні невідомих предметів чи забутих речей не варто самостійно оглядати поклажу. Відразу зверніться до поліцейського чи зателефонуйте на «102». На місце відразу прибудуть спеціалісти-вибухотехніки та кінологи»,- наголосив начальник відділу з проведення масових заходів.

Ссылка скопирована в буфер обмена