Поліція Кривого Рогу працюватиме у посиленому режимі на Різдво християн західного обряду

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
25 грудня силовики Дніпропетровщини працюватимуть у посиленому режимі.

Додаткові наряди поліції нестимуть службу біля культових споруд, де проходитимуть святкові служби з нагоди Католицького Різдва. Про це повідомив начальник відділу масових та охоронних заходів управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Юрій Солодовник.

«24-25 грудня в шести культових спорудах на Дніпропетровщині відбудуться святкові служби з нагоди Католицького Різдва. За попередньою інформацією в них візьмуть участь до двох тисяч прихожан. Поліція вже з вечора 24 грудня виставляє додаткові наряди біля костьолів, де проходитимуть служби. Найбільше прихожан очікується у Дніпрі в костьолі по проспекту Дмитра Яворницького, 91» - розповів Юрій Солодовник.

В разі виявлення забутих речей, поклаж, невідомих предметів без нагляду поліцейський просить відразу звернутися до правоохоронців, які забезпечуватимуть охорону громадського порядку в місцях культових споруд чи телефонувати на лінію «102».

«В будь-якому випадку при виявленні невідомих предметів чи забутих речей не варто самостійно оглядати поклажу. Відразу зверніться до поліцейського чи зателефонуйте на «102». На місце відразу прибудуть спеціалісти-вибухотехніки та кінологи»,- наголосив начальник відділу з проведення масових заходів.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 35 мин

Есть угроза

01 : 44

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com