Дві машини екстреної медичної допомоги придбав «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Главное фото новости
Фото: АрселорМіттал Кривий Ріг
1kr.ua
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відновило парк машин екстреної медичної допомоги. Підприємство направило понад 2 млн грн на придбання двох сучасних автомобілів Volkswagen Caddy Kombi Maxi. Вони дозволять покращити надання невідкладної допомоги на підприємстві.

Сергій Теслюк, директор з охорони праці та промислової безпеки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:


- Пріоритетом №1 як компанії АрселорМіттал, так і ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є охорона праці та створення безпечних умов праці для своїх робітників. Нові автомобілі медичної допомоги дозволять підвищити швидкість, рівень і якість реагування на всі екстрені ситуації на об'єктах підприємства, як на виробничих ділянках, так і в наших дитячих оздоровчих таборах, куди будуть направлені в літній період.

Ірина Приступа, директор медичного центру ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Нові автомобілі відповідають усім технічним вимогам і оснащені сучасним медичним обладнанням. У комплектації автомобілів – електрокардіографи, знімні дефібрилятори для сердечної реанімації, інфрачервоні термометри для безконтактного виміру температури, пульсоксиметри, що застосовуються для визначення рівня кисню у крові при гіпертонічному кризі та отруєннях. За допомогою нових автомобілів ми зможемо більш оперативно та з певним рівнем якості реагувати на позаштатні ситуації, а наша медична допомога відповідатиме сучасним стандартам.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город