У Кривому Розі звучала «Траєкторія настрою» Олексія Боголюбова і його тріо

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Закриття джазового сезону у Кривому Розі відбулось під соло клавіш, басу і барабанів вчора, 18 грудня. Налаштовували городян на передсвятковий настрій, змушуючи замислитись над важливими вчинками, які усі ми робимо у своєму житті, одні із кращих джазових музикантів України.

На передноворічний концерт, який давали Олексій Боголюбов (клавішні), Алік Фантаєв (ударні) і Олександр Ємець (бас) у прем’єр-холі готельного комплексу, зібрались півтори сотні глядачів, які завбачливо бронювали місця за столиками на першому і другому ярусах зали.

Культменеджерка Наталія Погорєлова, яка багато років поспіль займається організацією музичних заходів, говорить, цього разу публіка була переважно підготовлена, бо ж багатьох бачила на попередніх концертах, які організовувала протягом року.«Так вийшло, що Боголюбова я ніколи нормально і не слухала. То вчора, можна вважати, був повноцінний концерт - знайомство.

Реально, дуже емоційно, виразно, просто фантастично. Кожна мелодія - подорож всередину себе і водночас, довкола себе - як і задумувалося. Так що завершення джазового 2017-го можна вважати вдалим
»
, - говорить криворожанка Ірина Роік.

Автор музики, криворіжець Олексій Боголюбов, каже, що бувати у рідному місті, де тебе пам’ятають іще маленьким, завжди дуже відповідально.
Свій виступ піаніст Боголюбов, автор презентованого нині альбому Trajectory of mood (Траєкторія настрою), почав із композиції, яку написав перебуваючи у доволі депресивному стані. Її музикант назвав «Хватит ныть».

Перш ніж доторкнутись до клавіш, Олексій зауважив, що саме його земляки – криворіжці, як ніхто зрозуміють цю композицію ;)Більшість творів музикант написав після подорожі на Кариби, в Антарктиду та Америку. Втім, у програмі були і твори, які написані ним після складних особистих життєвих ситуацій. Саме у такий момент була написана пристрасна композиція із мотивами аргентинського танго - «Танець графині».

Під час концерту і за кулісами наш земляк поділився, що працювати із нинішніми партнерами по сцені йому дуже комфортно. До слова, саме із Олександром і Аліком записано альбом, який незабаром вийде у світ. Його українські джазмени створювали у Берліні.

Насичені криворізьким характером джазові ритми змушували містян скромно підтанцьовувати в такт (або і поза ним, - авт.), втім слухач так і не наважився зриватись аплодисментами після імпровізацій кожного із музикантів, зберігаючи поважну тишу.

Звуки вдумливого смачного українського джазу полонили залу, наповнену поважними викладачами, бізнесменами, активістами, культменеджерами і школярами.

«Мне надо отдохнуть минуть пятнадцять после каждой песни» - так, жартуючи, казав сам Олексій Боголюбов під час свого вчорашнього концерту - і правду казав! Нам би, слухачам, це не завадило - про відчай і світло, про відкриття і радість забуття, про закоханість і терни, які не приводять до зірок. Або приводять.

Інтелект, краса і талант змереживились у музиці новорічною прелюдією, готовністю чути нові такти і ходити по надтонкому емоційному льодові і ментальному полом'ю»,
- поділилась із нашою редакцією одна із шанувальниць джазу Олексія Боголюбова Аліса Гнидюк.

Кривий Ріг не відпускає без «на біс». Не став винятком і вечір джазу, який подарували криворіжцям Олексій Боголюбов, Алік Фантаєв і Олександр Ємець. Наступний джазовий вечір для криворіжців вже за місяць обіцяють організатори музичних івентів.

Музиканти ж поїхали з Кривого Рогу в очікуванні виходу альбому і пошуках нових історій, які знову перетворяться на джаз-сторі.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.