Суботник у Гданцівському парку Кривого Рогу: триста дерев та триста містян

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
15 грудня у Гданцівському парку кожен охочий міг посадити власне дерево. Всього, завдяки містянам, за один день тут з’явилося близько трьох сотень рослин. Взяти до рук лопату міг будь-хто.

На суботник люди приходили цілими родинами. Незважаючи на ранковий дощ та вологу погоду, зібралося кілька сотень містян. Теплий настрій підтримували не тільки фізичною працею, а й гарячим чаєм з кулішом.

Дерева, які висаджували містяни, були достатньо дорослими: від п’яти до семи років. Такі рослини не просто закопують у землю. Їх корені знаходяться в спеціальному ґрунтовому клубні. Таким чином, рослині легше адаптуватися на новому місці.

До суботника приєдналися люди різного віку та професій. Тут можна було побачити і школярів зі студентами, і людей досить літніх. Багато хто приходив з малечею, діти були вбрані в одяг з національною символікою. Для Гданцівського це вже стає традиційним, він перший та єдиний парк у Кривому Розі, те патріотичні елементи в буквальному сенсі стали частиною довкілля. Саме тут з’явилася найбільша у місті вишиванка

Автором її створення, як і головним ідеологом реконструкції Гданцівського, став народний депутат України Костянтин Усов. Саме його Команда спроектувала зелену зону, парламентар добився виділення коштів з обласного та державного бюджетів, а тепер прискіпливо контролює роботи у парку.

Всього озеленювачі мають висадити 1387 дерев. Перша хвиля припала на 15 грудня. Далі аж до самих морозів висадка продовжиться. Оновленим Гданцівський парк постане у 2018 році.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
38 мин

Все хорошо

07 : 40

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com