Пресс-релиз

Суботник у Гданцівському парку Кривого Рогу: триста дерев та триста містян

Суботник у Гданцівському парку Кривого Рогу: триста дерев та триста містян

Фото: Первый Криворожский

15 грудня у Гданцівському парку кожен охочий міг посадити власне дерево. Всього, завдяки містянам, за один день тут з’явилося близько трьох сотень рослин. Взяти до рук лопату міг будь-хто.

На суботник люди приходили цілими родинами. Незважаючи на ранковий дощ та вологу погоду, зібралося кілька сотень містян. Теплий настрій підтримували не тільки фізичною працею, а й гарячим чаєм з кулішом.

Дерева, які висаджували містяни, були достатньо дорослими: від п’яти до семи років. Такі рослини не просто закопують у землю. Їх корені знаходяться в спеціальному ґрунтовому клубні. Таким чином, рослині легше адаптуватися на новому місці.

До суботника приєдналися люди різного віку та професій. Тут можна було побачити і школярів зі студентами, і людей досить літніх. Багато хто приходив з малечею, діти були вбрані в одяг з національною символікою. Для Гданцівського це вже стає традиційним, він перший та єдиний парк у Кривому Розі, те патріотичні елементи в буквальному сенсі стали частиною довкілля. Саме тут з’явилася найбільша у місті вишиванка

Автором її створення, як і головним ідеологом реконструкції Гданцівського, став народний депутат України Костянтин Усов. Саме його Команда спроектувала зелену зону, парламентар добився виділення коштів з обласного та державного бюджетів, а тепер прискіпливо контролює роботи у парку.

Всього озеленювачі мають висадити 1387 дерев. Перша хвиля припала на 15 грудня. Далі аж до самих морозів висадка продовжиться. Оновленим Гданцівський парк постане у 2018 році.Комментарии (8)

Старый друг

20:20, 15 декабря 2017

Был там, все очень позитивно настроены были, мне понравилось

Allen

20:27, 15 декабря 2017

Хорошо что очень придираються ко всей роботе, а то толку бы не было

Авганец

20:31, 15 декабря 2017

Когда следующий раз будет? очень жду ещё

Орк03

20:49, 15 декабря 2017

Молодцы те кто пришел, хорошо все было организовано

Грустный

20:51, 15 декабря 2017

Очень жаль что пропустил все, но ничего ведь еще не один раз соберемся

-Белка-

01:22, 16 декабря 2017

Молодцы кто ниже отписал, отлично сработано, приходите еще на позитивный ботосход, когда в следующий раз будет?

Демьян

09:32, 16 декабря 2017

Где усов с лопатой

Maks1989

09:01, 18 декабря 2017

как достал этот популист усов( аж тошнит

Ссылка скопирована в буфер обмена