ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало 24 млн доларів США в придбання нової великовантажної техніки

Главное фото новости
Фото: Прес-служба ArcelorMittal Кривий Ріг
1kr.ua
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» прийняло фінальну в цьому році партію великовантажної техніки – чотири нові автосамоскиди БілАЗ вантажопідйомністю 136 тонн. Всього за останні два роки підприємство придбало 22 великотоннажні машини в рамках масштабної програми модернізації.

Завдяки інвестиціям компанії АрселорМіттал автопарк великовантажної техніки підприємства вже оновлений наполовину. Регулярні надходження нових автомобілів дозволяють комбінату значно підвищити обсяги виробництва. Так, в 2017 р. вивіз вскриши (порожньої породи) був збільшений в два рази. Надалі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує підвищити обсяги виробництва концентрату, забезпечити власні потреби та збільшити відвантаження даного вигляду продукції на експорт.

Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Ми проводимо заміну застарілого обладнання та значно розширюємо автопарк гірничої техніки. Не лише у Кривому Розі, але й на нашому казахстанському підприємстві – АТ «АрселорМіттал Теміртау». Для нього ми додатково придбали чотири нові автосамоскиди вантажопідйомністю 55 тонн. Наша мета – повністю реалізувати стратегічну програму оновлення кар'єрної техніки, завдяки цьому розширити наші виробничі можливості на активах у Кривому Розі та Теміртау.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
3 час 42 мин

Все хорошо

06 : 05

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com