Україна робить усе можливе для звільнення 74 героїв до Нового року, - Геращенко

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
Під час зустрічі Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко з делегацією Кнесету Держави Ізраїлю учасники обговорили актуальні питання щодо поглиблення діалогу між парламентами двох держав.

Уповноважений Президента України поінформувала, що ключовою темою України на всіх міжнародних майданчиках залишаєтьсядеокупація Криму та Донбасу, а також звернула увагу присутніх на необхідність звільнення українських заручників.

"Ми дуже сподіваємось, що до Нового року відбудеться процес звільнення наших 74 героїв і робимо для цього все можливе", - підкреслила Ірина Геращенко.

Вона поінформувала, що протягом останніх півтора року процес звільнення заручників був заблокований і повідомила, що на сьогоднішній день незаконно утримуються 168 заручників на території тимчасово окупованого Донбасу.

Нагадаємо, що минулого тижня мами та дружини військовополонених криворіжців провели акцію в Києві під Адміністрацією Президента та посольствами різних країн з метою привернення уваги до проблеми звільнення бійців, які знаходяться в полоні у террористів. Деякі бійці з Кривого Рогу знаходяться в полоні у бойовиків вже 1200 днів.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина