Виші Кривого Рогу мають до 31 грудня розмістити на своїх сайтах правила вступу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
До 31 грудня 2017 року заклади вищої та професійної освіти повинні розробити Правила прийому на 2018-й, внести їх до ЄДЕБО, а також оприлюднити на своїх веб-ресурсах. Про це йшлося під час регіональних нарад-семінарів щодо вступної кампанії 2018 року, які пройшли в Києві.

«Після офіційної реєстрації в Мін’юсті Умов прийому на 2018 рік, розроблених МОН, завданням закладів освіти є створення власних Правил прийому. Це має бути виконано упродовж грудня. Також до кінця року Правила мають бути внесені до єдиної державної електронної бази у сфері освіти та оприлюднені на веб-сторінках закладів», – зазначив начальник Департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Заклади мають внести до ЄДЕБО й конкурсні пропозиції та параметри вимог до вступників на ті чи інші освітні програми. Основні конкурсні пропозиції, тобто ті, де може бути бюджетний набір, теж потрібно внести до 31 грудня. Вони будуть враховані під час формування державного замовлення. Небюджетні конкурсні пропозиції можна вносити до 1 травня 2018-го.

Директор ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік наголосила, що можливість вносити Правила прийому до ЄДЕБО буде відкрита вже наступного тижня. Зокрема, у модулі «Правила прийому» можна буде створювати новий запис для завантаження PDF-файлів. Також у майбутньому буде доступною історія змін.

«Для зручності в модулі «Конкурсні пропозиції» можна буде створювати відповідні пропозиції 2018 року просто редагуючи інформацію 2017-го. Хочу підкреслити, що назви пропозицій необхідно зазначати без позначок та скорочень, державною мовою, однак, якщо потрібно, ви можете продублювати назву й іноземною», – додала Оксана Бєлік.

Вона також попередила, що з 2018 року для користувачів ЄДЕБО (закладів освіти) буде запроваджено подвійну авторизацію. Вхід до системи відбуватиметься через логін та пароль, які діють сьогодні, та електронний цифровий підпис користувача навчального закладу.

Докладніша інформація про порядок використання підпису буде розміщена на сайті «Інфоресурсу».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

lawyer-KR
  • 0
  • 1
  • Ответить

понабирают в тот пед кучу бездарей , а те потом будут плакаться что зар плата маленькая и работы нет

АЕ
  • 6
  • 2
  • Ответить

"ВИШІ КРИВОГО РОГУ МАЮТЬ ДО 31 ГРУДНЯ РОЗМІСТИТИ НА СВОЇХ САЙТАХ ПРАВИЛА ВСТУПУ"что за вищі?очередное безграмотное статью писало!!!!!

Бяша1975
  • 2
  • 4
  • Ответить

4-ый регион, ВИШІ ТАК І Є.ЯКЩО Б БУЛО ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ТО ПИСАЛИ БИ ВИЩІ.ВЧІТЬ УКРАЇНСЬКУ МОВУ

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество