Криворіжці вимагають громадського обговорення бюджету міста

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Мешканці Кривого Рогу хочуть публічного і відкритого обговорення бюджету міста, тому і зареєстрували відповідну петицію.

На сайті "Розумне місто. Кривий Ріг" з'явилась петиція про громадське обговорення бюджету міста. Її автор Олег Гуліватий.

У петиції говориться про те, що цьогорічний бюджет Кривого Рогу мав значну кількість прогалин у вигляді маловажливих для жителів міста статей видатків. Це, зокрема, нерівномірний розподіл видатків між важливими та менш важливими статтями.

" Але хто має визначати, що для жителів міста є пріоритетним, а що – другорядним? Що важливіше для міста та його розвитку: 18 млн. грн. на очистку ставків та реконструкції їхньої набережної поблизу екологічно агресивного металургійного виробництва, чи енергомодернізація житлового фонду Кривого Рогу, спорудження міні-котелень, капітальні ремонти закладів освіти та медицини. На ухвалення цих та подібних їм рішень повинна впливати громада міста. А для цього необхідно запровадити практику громадського обговорення бюджету міста. Також важливе звітування міської влади, зокрема міського голови, щодо виконання бюджету. Як мешканці міста, ми бажаємо бути співучасниками та нести солідарну відповідальність за формування власного життєвого оточення. Життєздатна криворізька громада неможлива без солідарної діяльності своїх мешканців", - йдеться в петиції.

Читайте також: Криворожское КП «Городской троллейбус»: разруха и нищета

Для визначення пріоритетних витрат міського бюджету, автор петиції і підписанти вимагають запровадити практику громадського обговорення бюджету Кривого Рогу.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город