З початку року на пожежах в Україні загинули 1 тисяча 483 особи

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
З настанням опалювального сезону рятувальники ДСНС фіксують різке збільшення кількості загиблих на пожежах у житловому секторі.

Лише минулої доби в країні вогонь забрав життя 9 українців. Загалом від початку року внаслідок побутових пожеж загинули 1400 осіб, а постраждали — 1300.
Здебільшого, основними причинами виникнення пожеж у помешканнях є порушення громадянами правил пожежної безпеки під час експлуатації електрообігрівачів та печей, паління у приміщенні, дитячі пустощі з вогнем, перенавантаження або несправність електромережі.

« Шкода, що нагадувати громадянам про важливість дотримання правил пожежної безпеки доводиться у такий жорстокий спосіб - красномовною статистикою...

Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки.
Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти », - наголошують співробітники ДСНС України.

Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби «101», евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення.

Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань.

Зокрема:

не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
слідкуйте за станом та справністю електромережі;
не паліть у ліжку;
у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо;
намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

подбайте про захист помешкання при користуванні пічним або газованим опаленням.

При виникненні пожежі необхідно негайно викликати вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина має вирішальне значення.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Происшествия