QR-коди з'явилися на усіх маршрутах комунального транспорту Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Вже більше місяця криворіжці можуть оплачувати проїзд у комунальному транспорті за допомогою QR-коду.

Систему протестували на тролейбусному маршруті №24 і у трамваї №7. Пілотний проект безготівкового розрахунку випробували більше півтисячі пасажирів.

Наприкінці листопада стікери з QR-кодом з’явились в усьому рухомому складі електротранспорту.

Оплата за допомогою QR-кодів має низку переваг. По-перше, це зручність для пасажирів.

Головне, щоб смартфон був під рукою. По-друге, до кінця грудня ПриватБанк разом з Mastercard проводять акцію і повертають гроші за другу поїздку, оплачену за один день через QR-код.

По-третє, електронний квиток допомагає дбати про довкілля, оскільки не використовується паперовий проїзний документ.
«QR-коди - популярна нині система безготівкового розрахунку, - розповідає директор Криворізької філії ПриватБанку Сергій Нечаєв. - Ми бачимо, як активно й успішно QR-коди використовують для оплати садочків, навчання у вишах, сплати за житлово-комунальні послуги. Цей спосіб значно економить час: зісканував код на плакаті, а система вже провела платіж. Жодних реквізитів, розрахункових паперів, черг. За потреби квитанцію можна роздрукувати через

Приват24, банкомат чи термінал самообслуговування. А наскільки QR-коди зручні для використання у транспорті. Не потрібно шукати готівку по кишенях, чекати решту. І, будьмо відверті, це модно. Сучасне життя складно уявити без технологій. І от гаджет допомагає оплачувати проїзд
».«У Кривому Розі реалізовується програма розвитку міського електротранспорту, — зазначив директор КП «Міський тролейбус» Олександр Приходько. — Впровадження оплати за допомогою QR-кодів — це один з напрямків модернізації. Ми протестували систему, результатами задоволенні. Проплати проходять рівно. А головне — люди користуються».

Тож якщо бачите чорний квадрат, з дрібнішими фігурами всередині, сміливо діставайте смартфон, заходьте у Приват24, обирайте картку — і все оплачено.

Нагадаємо, що стікери з QR-кодами розміщено на усіх маршрутах комунального електротранспорту, у садочках, музичних та художніх школах, вищих навчальних закладах.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
3 час 19 мин

Все хорошо

47 : 06

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com