Державна підтримка українських громад у 2018 році сягне 18,5 млрд грн, - Зубко

Главное фото новости
Фото: kmu.gov.ua
1kr.ua
Сьогодні держава надає громадам максимальну допомогу, повноваження та ресурси, а також дієві інструменти для розвитку.

У 2018 році вона сягне майже 18,5 млрд грн.

Про це під час ІІ Всеукраїнського форуму об’єднаних громад заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«За три роки державна підтримка на розвиток територіальних громад та розбудову їх інфраструктури зросла у 30 разів, в 2014 році вона становила всього півмільярда. А у 2018 сягне 18,5 млрд грн.

Це 6 млрд – ДФРР, 1,9 млрд – субвенція на ОТГ, 5 млрд – сільська медицина, 5 млрд – субвенція на соціально економічний розвиток, 250 млн – програма «Питна вода», 370 млн – на розбудову і будівництво футбольних полів
», - наголосив Геннадій Зубко.

Читайте також: Криворіжцям на замітку: Укрзалізниця запустила нові рейси в країни Європи

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що від громад сьогодні очікують нових проектів, які в першу чергу повинні бути спрямовані на зміну якості послуг.

«Від вас ми очікуємо якісних проектів, які відповідатимуть вашим стратегіям розвитку і спрямовуватимуться на покращення освітніх послуг, дошкільних, медичних, адміністративних тощо», - розповів урядовець.

Урядовець окреслив завдання для громад, які повинні бути вирішені у 2018 році.

«Створення 200 опорних шкіл і 240 ЦНАПів, вирішення проблем з дошкільною освітою і створення нових місць у дитячих садочках (наразі черга у ДНЗ по країні – 60 тисяч), розбудова первинної ланки медицини у сільській місцевості і створення протягом 2 років - до 1,5 тис. амбулаторій.

Це та маршрутна карта, яка окреслена нами на наступний рік і я маю надію, що Мінрегіон спільно з громадами її успішно виконає!
» - наголосив Геннадій Зубко.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Пауков
  • 0
  • 2
  • Ответить

Нормуль. Головне щоб громади не тупили та придивлялися за своїми керманичами.

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина