В Україну повертаються Тур, Грай та Око

В Україну повертаються Тур, Грай та Око

Фото: google.com

Державна студія «Українська студія анімаційних фільмів» представила Держкіно три 13-хвилинних епізоди мультфільму про пригоди козаків.

У новому анімаційному серіалі легендарні козаки – Тур, Грай та Око – подорожують різними куточками світу. Зокрема у нових серіях козаки відвідують Австралію, Індію та Америку, відкриваючи для маленьких (і не тільки!) глядачів культурні та знакові особливості цих країн. Козаки роблять це, як завжди, дотепно і з гумором. Потрапляючи в різні пригоди Тур, Грай та Око вигадують загальновідомі символи саме цих країн.

Одним із елементів звукового супроводу мультфільму є пісня «Їхав козак містом» у виконанні гурту «КOZAK SYSTEM».

«Нам дуже приємно, що чудовий анімаційний фільм про козаків родом ще з мого дитинства отримав нове життя і продовження в сучасній Україні, а ми з козаками маємо до цього безпосередній стосунок, написавши саундтрек», – прокоментував співпрацю фронтмен гурту Іван Леньо.

Вперше анімаційні герої козаки – Тур, Грай і Око – з’явилися на екранах в 1967-му році. Їх створили режисер Володимир Дахно і художник-постановник Едуард Кирич на студії «Київнаукфільм». Едуард Кирич і зараз працював над новим анімаційним серіалом разом з режисером Мариною Медвідь. Продюсерами серіалу є Едуард Ахрамович і Дмитро Лісенбарт, виконавчим продюсером – Євген Татарінов.

Проект анімаційного серіалу «Козаки. Навколо світу» став переможцем 4-го конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну підтримку розміром 3 млн 157 тис. грн, що становить 55,5% від загальної вартості виробництва.


Комментарии (3)

M1950A

12:20, 04 декабря 2017

Хорошие мультики люблю смотреть.

Did Панас

12:30, 04 декабря 2017

"Козаки - футбол" не впечатлил.

Бородач

12:40, 04 декабря 2017

отличная серия мультфильмов, надеюсь новые не будут хуже чем при всезапрещающим, угнетающим, тоталитарном, украинцевгнобящим, голодомубивающим ЭСЕСЕСЕРЕ)

Ссылка скопирована в буфер обмена