Криворіжці вимагають брати в маршрутках зі стоячих пасажирів півціни

Криворіжці вимагають брати в маршрутках зі стоячих пасажирів півціни

Фото: Первый Криворожский

В Кривом Розі хочуть аби маршрутники не брали зі стоячих пасажирів повну вартість проїзду.

На сайті "Розумне місто" Кривий Ріг з'явилася чергова петиція, пов'язана з маршрутками і перевізниками. Автор петиції (Андрій Заславський) пропонує зі стоячих пасажирів брати половину вартості проїзду.

Підписати петицію ви можете тут.

"В місті склалася така практика, коли кожне маршрутне таксі в будь-який час доби перевозить в салоні набагато більше пасажирів, ніж це передбачено технічними характеристиками транспортного засобу! Наприклад, в маршрутках марки "Спрінтер" дуже часто одночасно їдуть 30 - 35 пасажирів, тоді як максимальна пасажиромісткість цієї моделі - лише 18 пасажирів. Це призводить до нестерпних умов перевезення всіх пасажирів - і тих, що зайняли місця для сидіння, і тих, кому не дісталося сидіння. Під час посадки та особливо під час виходу пасажирів з маршрутки людина не має можливості дістатися виходу, дуже часто доводиться наступати одне одному на ногу та забруднювати одяг інших пасажирів ногами. Крім того, в разі аварійної ситуації наслідки від знаходження в салоні зайвих пасажирів можуть бути дуже небезпечними та призвести до фатального підсумку"
, -йдеться в змісті петиції.

Читайте також: Хто кого: петиція за повернення 5 гривень за проїзд у Кривому Розі набрала голоси

Автор петиції та всі, хто її підпишуть, наполягатимуть на введенні додаткових правил перевезення зайвих пасажирів в маршрутних таксі міста. 1. Відомості про загальну пасажиромісткість маршрутки в обов'язковому порядку повинні бути розміщені на видному місці в салоні. 2. Якщо водій бажає перевезти зайвих пасажирів, він повинен в обов'язковому порядку спитати згоду на такі дії в тих пасажирів, які вже знаходяться в салоні "маршрутки". В разі, якщо хоча б один з пасажирів висловлюється проти перевезення в салоні зайвих пасажирів, водій повинен утриматися від перевезення зайвих пасажирів на цьому рейсі. 3. Зайві пасажири, які заходитимуть в салон без можливості зайняти місце для сидіння, повинні сплачувати лише половину вартості проїзду, встановленої на конкретному маршруті (тобто, на переважній більшості міських маршрутів - 3 гривні.

Комментарии (74)

Про давец

10:12, 04 декабря 2017

Пипец - полнолуние на башку людям действует...

ИгорьКривой

10:14, 04 декабря 2017

И потом все халявщики начинают ездить стоя, маршрутка забитая, сидения пустые. и в итоге водители выпиливают сидения из маршруток вообще

Пауков

10:15, 04 декабря 2017

))))

Пауков

10:14, 04 декабря 2017

О да. Цікаво, чи знайдуться екстримали, що забажають перевірити право на відмову від взяття зайвих пасажирів)))))

Дмитро Мамай

10:24, 04 декабря 2017

Пауков, шо--Шо?

Пауков

10:38, 04 декабря 2017

Satirikon. Допускаємо приняття такого правила. Вечір, година пік, на одній із зупинок стоять десятки втомлених після зміни людей. Під'їжає маршрутка. Люди сідають, і тут якийсь розумник з сидіння: "Все досить, я не бажаю щоб були зайві пасажири". От мені цікаво, знайдеться такий чи ні? І шо з ним потім станеться.

svetlana1984

10:21, 04 декабря 2017

молодцы наши не сдаются, давим их до конца вернём проезд по 5 грн

Ирбис

10:21, 04 декабря 2017

Долой сидения,давай поручни и прицеп(можно открытый) за 0.25 цены:)

yura36,6

10:22, 04 декабря 2017

А если согласен стоять на одной ноге то требовать проезд за одну гривну ))))

yura36,6

10:30, 04 декабря 2017

Я и раньше по различным статейкам Заславского подозревал что он , как бы это помякче сказать ...
Но после этого нововведения убедился полностью.

Zaslavskiy

13:11, 04 декабря 2017

повторяю, НЕ ДОПЛАЧИВАТЬ!!! Оплата взимается один раз - ПРИ ПОСАДКЕ! В зависимости от того, в каком состоянии пассажир находился ПРИ ПОСАДКЕ, и зависит размер оплаты.

Nutik

10:36, 04 декабря 2017

Отправление между маршрутками должно быть 5 мин,а не 15. А тем пассажирам,которые не влезли в маршрутку бежать за ней? Или наоборот,чтобы съекономить на проезде некоторые будут специально стоячие занимать,а потом им не садиться,когда место освободится? Бред какой очередной!

Всем привет

10:37, 04 декабря 2017

Я ЗА то, чтобы вернуть проезд по 5 грн. Но платить всем, независимо сидишь или стоишь. Кто не хочет стоять, просто не зайдет в маршрутку и будет ждать пустую. А когда спешишь на работу, то и 5 грн. заплатишь, чтобы не опоздать и не потерять больше. (Выговор, лишение премии и т.д.)

ElenaSt.

21:15, 04 декабря 2017

Всем привет, вот и 6 гривен заплатишь чтобы не опоздать!

Пауков

10:39, 04 декабря 2017

А на даху маршрутки давай по 25% від вартості)))

Ссылка скопирована в буфер обмена