Українська влада буде активніше підтримувати розвиток кіноіндустрії

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні» та Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні».

Глава держави зауважив, що ці зміни – продовження підтримки виробництва національних фільмів задля розвитку галузі та інтеграції України в світовий кінопростір.

«На сьогодні можемо констатувати, що конкретні практичні результати цього Закону ми вже маємо.

Якщо в 2013 році кількість глядачів, які відвідували кінотеатр для того, щоб подивитися українські фільми складала близько 190 тисяч за рік, то цього року ми очікуємо цифру, яка значно перевищить мільйон, а в 2016 році це було близько 900 тисяч
», - констатував Петро Порошенко.

В 2016 році було знято і вийшло на екрани 35 нових українських фільмів. Це найбільша кількість за часів незалежності.

Зміни до Податкового і Митного кодексів сприятимуть подальшій підтримці та розвитку виробництва якісного вітчизняного кінопродукту, зазначив Глава держави.

«Зараз переді мною є ще один Закон, навіть два, які спрямовані на подальшу державну підтримку кінематографії. Йдеться і про зняття оподаткування, зняття мита на обладнання, яке завозиться кінематографістами для того, щоб знімати якісне, патріотичне, українське кіно», - зазначив Петро Порошенко.

Документами запроваджується звільнення на 5 років від оподаткуванням ПДВ та ввізним митом товарів, що використовуються у кінематографії. Передбачені пільги з ПДВ при дистрибуції, демонстрації, розповсюдженні національних та іноземних фільмів, озвучених державною мовою.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

omua78
  • 6
  • 2
  • Ответить

И главное , главное - тщательнее проверяйте актеров и тех.персонал на патриотизм. А то неловко получится , человек Путина любит , а его украинцам показывают .

pens
  • 6
  • 1
  • Ответить

Совковый бред,голливуд мечтает переехать в Украину,а ещё ржунимагу от заслушаных и народных "артистов"

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Культура