Для підтримки розвитку інклюзивної освіти передбачено 210 млн грн, - Віце-прем’єр-міністр України

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У цьому році для підтримки розвитку інклюзивної освіти у Державному бюджеті України вперше передбачено цільові видатки у сумі 210 мільйонів гривень.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Це вперше в історії України, починаючи з 2017 року, у Держбюджеті передбачено цільові видатки за рахунок коштів субвенції на додаткові послуги для учнів з особливими освітніми потребами інклюзивних та спеціальних класів», - сказав він.

За словами Павла Розенка, у порівнянні з попереднім 2016/2017 навчальним роком на 53% збільшилася кількість учнів в інклюзивних класах (з 2 720 до 4 180 осіб) та на 7% (з 5 265 до 5 669 осіб) збільшилася кількість учнів з особливими потребами, для яких навчально-виховний процес організовано у спеціальних класах загальноосвітніх шкіл за місцем проживання дітей.

Також Віце-прем’єр-міністр зазначив, що більш ніж на 22% збільшилася мережа загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із складними порушеннями розвитку (навчально-реабілітаційних центрів) та відповідно учнів у них.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
30 мин

Все хорошо

03 : 57

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com